دوره آنلاین فارکس

آموزش کلاس فارکس به همراه سبک نوین آموزش و استراتژی بازار فارکس با ارائه مدرک بازارهای مالی جهان

کلاس فارکس در قالب
12 جلسه 3 ساعته 
جمعا 36 ساعت

پشتیبانی قوی 

معاملات انلاین در کلاس فارکس در دوره اموزش فارکس

دوره

تابستان 1403

تطابق مباحث آموزشی با استراتژی سودآور اساتید

نمایش ویدیو درباره دوره فارکس اموزشگاه یورس اسا

دوره فارکس چیست؟

کلاس فارکس : تیم بورس آسا با تلاش چندین ساله خود برای دوره اموزش فارکس خود و رسیدن مهارت جویان به درآمد ثابت و مستمر گام بزرگی برداشته است تا ترید کردن در بازار فارکس به یکی از راحت ترین و لذت بخش ترین شغل های دنیا تبدیل شود.

امروزه اسم فارکس را زیاده شنیده ایم که بزرگترین بازار تبادلات ارزی دنیا محسوب میشود.

شیوه جدید آموزش فارکس که در این دوره فارکس و همچنین استراتژی های جدید بر اساس شناسایی سفارشات بانک ها و شنایی رد پای پول تمام تریدرهای فارکس را به کمترین ضرر و بیشترین سود در بازار فارکس رسانده است.
اما فارکس چیست؟ چقدر پتانسیل درآمدی دارد؟ آیا بعنوان یک شغل میتوان روش حساب کرد؟ چقدر ریسک دارد و چقدر قابل اعتماد است ؟

این ها تمام سوالاتی است که در شروع فارکس در ذهن همه ی ما بوجود می آید.
فارکس(FOREX) در لغت از عبارت Foreign Exchange که به معنای تبادل ارزهای خارجی است تشکیل شده. در حقیقت شما می‌توانید در این بازار به داد و ستد انواع ارزهای خارجی نسبت به یکدیگر بپردازید. این تبادل ممکن است برای خریدوفروش کالا، خدمات شرکت‌ها و دولت‌ها، هزینه‌های سفر و خرید مسافران یا سرمایه‌گذاری اشخاص و بنگاه‌ها در کشورها مورد استفاده قرار گیرد.

مثلا اگر شرکت تویوتا به کشور آلمان ماشین فروخته باشد و به جای آن یورو گرفته باشد وقتی که بخواهد یورو را به ین ژاپن تبدیل کند باید در بازار فارکس این کار را انجام دهد.
این مثال حتی برای کمپانی ها و شرکت های کوچک هم صدق میکند و باید این کمپانی ها برای مبادله کالاهایشان با کشور های دیگر برای تبدیل پول از بازار فارکس استفاده کنند و هم تونسته باشند پولشان را بدست بیاورند و هم از نوسانات بازار سودی بدست اورده باشند

بازار فارکس به دلیل ۲۴ ساعته بودن و عمق زیاد معاملاتی و استراتژی های سودآور و ریسک پایین فارکس از پتانسیل درآمد بالایی برخوردار است.
بله درست متوجه شدید بازار فارکس ریسک بسیار پائینی دارد که به جرات میتوان گفت بازار فارکس کم ریسک ترین بازار دنیاست اما فارکس در صورتی ریسک پائینی دارد که مدیریت سرمایه را به صورت دقیق و صحیح اجرا کنید.
ریسک فارکس بستگی به خودمان دارد که میتوانیم انقدر کم ریسک کار کنیم که هیچوقت سرمایه اصلی مان در فارکس به خطر نیفتد و میتوانیم انقدر ریسک کنیم تا کل سرمایه اولیه مان هم در یک شب از بین برود.

نحوه برگزاری دوره اموزشی فارکس مجموعه آسا :

دوره فارکس مجموعه بورس آسا به دو روش انجام میشود


1- ثبت نام در دوره آموزش حضوری بازار فارکس : ( تا اطلاع ثانوی کلیه کلاس های آموزشگاه بصورت آنلاین برگذار میگردد.)

در این دوره اموزشی کلیه مهارت جویان بمنظور شرکت در دوره اموزش حضوری بازار فارکس میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس فارکس حضور داشته باشند.

توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری فارکس تنها در محل مراکز بورس آسا تشکیل میشود.

2- ثبت نام در دوره آموزش آنلاین بازار فارکس :

این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه مهارت جویان بمنظور شرکت در کلاس اموزش مجازی بازار فارکس میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین به واسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره اموزشی بازار فارکس میتوانند از طریق همین سامانه بصورت آنلاین نسبت به رزرو و ثبت نام کلاس اموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

نمونه ای از دانشپذیران فعال آموزشگاه بورس آسا :

ویژگی های سبک آموزشی دوره فارکس آموزشگاه آسا بورس ( نتبجه گرفتن و سود مستمر )

اکثر آموزشگاه ها ، اساتید ، پکیج های آموزشی حتی ویدیوهای رایگان در شبکه های اجتماعی به صورت صد درصد آموزش های غلط ارائه میدهند و تخصصی دربازار وترید و آموزش را ندارد که این نداشتن علم کافی در بازار و آموزش باعث ضرر دانشپذیران میشود.
ویزگی برتر کلاس فارکس آموزشگاه آسا بورس پرورش معامله گراست نه صرفا آموزش زیرا تحلیل گری با معامله گری متفاوت است.آموزش صحیح در معامله گری وتحلیل گری باعث سودآوری مستمر در بازار میشود
آموزشگاه آسا بورس با سبک نوین آموزشی خود زمان سودآوری و رسیدن به سود مستمر را برای همه دانشپذیران به حداقل میرساند و از هدر رفتن وقت و زمان برای دانشپذیران جلوگیری میکند اکثر ورودی های این آموزشگاه در دوره ها و کلاس های آموزشگاه های دیگر هم شرکت کرده اند و آموزش دیده اند ولی برایشان نتیجه ای حاصل نشده است و حتی ضررهای هنگفتی کرده اند.
هدف ما پرورش معامله گراست نه صرفا آموزش که دلیل این ضررها ونتیجه نگرفتن آموزش غلط و نادرست است.

اهداف دوره فارکس :

ویژگی های دوره فارکس :

آموزش ویژه مدیریت معاملات باز در کلاس فارکس (آموزشی که تا به حال هیچ جا ندیده اید)

آموزش مدیریت معاملات باز یکی مهم ترین آموزش های این دوره فارکس آموزشگاه آسا بورس است.
اهمیت این آموزش برای حرفه ای شدن معامله گران است.
کار یک تریدر بعنوان تریدر زمانی شروع میشود که معاملات خود را بازمیکند و تا زمانی که یک تریدر هنوز معاملاتی را باز نکرده است رعایت ملزماتی مانند مدیریت سرمایه ، آموزش وعلم کافی داشتن استراتژی مناسب و رعایت استراتژی و…. فقط برای قبل از ترید است ، کار اصلی معامله گر زمانی است که معاملات باز میشوند و فرق بین یک تریدر حرفه ای و یک تریدر مبتدی بعد از باز شدن معاملات معلوم میشود.زیرا تمامی تصمیمات هیجانات و احساسات ما بعد از باز شدن یک ترید خودشان را نشان میدهند که باید آموزش صحیح استراتژی و یکسری نکات کنترل شوند

ترید لایو در حین دوره فارکس و بعد از دوره فارکس

یکی از ویژگی های کلاس فارکس آموزشگاه آسا بورس امکان ترید لایو که هم درکلاس و هم درروزهای جمعه برای دانشپذیران محیا است
خوبی ترید لایو دیدن دیدن تمامی استراژی ها در حالت لایو بازار است که به هنرجویان کمک میکند  تا استراژی هایی که آموزش دیدن را در لایو بازار هم با کمک استاد ترید کنند و هم با استراتژی ارتباط بهتری بگیرند وهم نحوه ترید کردن با استراتژی و مدیریت پوزیشن را یاد بگیرند و هم ترسشان از بازار بریزد.
استراتژی ها باید بازار توسط استاد فارکس تست و نمایش داده شود زیرا گذشته بازار هیچ کمکی به دانشپذیران نمیکند.

آموزش جدیدترین و بهترین سرفصل های آموزشی کلاس فارکس

سرفصل های دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا طوری طراحی شده است که هم ترتیب اموزش سرفصل ها رعایت شده  است و هم هرمطالبی که برای اموزش فارکس و حرفه ای شدن در این بازار نیاز است در سرفصل ها گنجانده شده است
سرفصل های اموزش فارکس براساس سرفصل های روز دنیا و براساس بهترین استراتژی های کاربردی و سودآور بازار فارکس توسط اساتید این آموزشگاه تدوین شده است.

مدیریت سرمایه کاملا انحصاری آسا بورس

یکی از ویژگی های خوب آموزشگاه فارکس آسا بورس مدیریت سرمایه کاملا جدید براساس متدهای مدیریت سرمایه بانک های اروپایی است که هم ضرر کمتری برای تریدرها دارد و هم سودآوری بالاتری حتی باپول کم برای معامله گران به ارمغان می آورد که این مدیریت سرمایه بزرگ ترین ویژگی این دوره فارکس آموزشگاه آسا بورس است.این مدیریت سرمایه به شما اموزش میدهد تا هم در بازار فارکس ضررتان را تا حد امکان کنترل و به حداقل برسانید و از هیجانات بی مورد فاصله بگیرید و هم به شما اموزش میدهد تا حتی با پول کم بیشترین سود ممکن را از بازار دریافت کنید که به نوبه خود بی نظیر است.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای دوره فارکس با عنوان تحلیل گربازار مالی جهانی توسط آموزشگاه آسا بورس

آموزشگاه آسا بورس برای کسانی که نیاز به مدرک معتبردارند مدرک فنی و حرفه ای با عنوان تحلیل گر بازارهای مالی جهانی را اعطا میکند که این مدرک جزو معتبرترین مدارک در ایران به شمار میرود و درخارج از ایران هم اعتبار بالایی دارد.
برای دریافت این مدارک بنا به درخواست خود دانشپذیر روزی جهت امتحان در سازمان فنی و حرفه ای کشور تعیین میشود و هنرجو در روز مشخص شده و پس از قبولی درامتحانات مدرک خود را دریافت میکند.

پشتیبانی از دوره فارکس

پشتیبانی دوره فارکس اموزشگاه آسا بورس به دو روش انجام میشود
یکی پشتیبانی حین آموزش که مربوط به حل تمارین است و اساتید فارکس اموزشگاه به هنرجویان تمارین میدهند و هنرجو موطف است تمارین را ارسال نماید و همینطور اگر برای دانشپذیری سوال پیش بیاید میتواند یا سرکلاس یا در قالب یک کلاس پشتیبانی و در قالب کلاس های انلاین و همینطور شبکه های اجتماعی سوال خود را برای اساتید مطرح کند و مشکل خود را برطرف نماید
روش دوم پشتیبانی به این صورت است که بعد از اتمام اموزش دوره فارکس دانشپذیران میتوانند با استاد فارکس خود در ارتباط باشند و هم مباحث خود را بروز کنند و هم مشکلات خود را برطرف نمایند

آموزش روانشناسی بازار فارکس

روانشناسی بازار فارکس یکی از ارکان موقعیت در این بازار است.
منظور از روانشناسی باازر فارکس خودشناسی است.
تا زمانی که یک تریدر خودش را نشناسد هیچوقت نمی تواند در بازار های مالی به موفقیت برسد.
به قول آقای گلن نیلی (ابداع کننده یکی از سبک های الیوت) : من شاگردان زیادی  پرورش دادم ولی خودم بعد از 10سال به سود مستمر در بازار های مالی رسیدم  و دلیل این همه وقفه برای سود آوری مستمر،فقط و فقط این بود که دیر خودم را شناختم.

شما اگر خودتان را ، احساساتتان و تصمیماتتان را نشناسید، بازار های مالی جای گرانی است برای شناخت خود.
آموزشگاه آسا بورس با اساتید برجسته فارکس خود در این دوره فارکس به همه علاقه مندان کمک میکند تا با روش های کاملا علمی که ارائه میدهد خود را بهتر بشناسند و بتوانید سریع تر راه موفقیت در بازار فارکس را طی کنید.

ارائه ربات های هوشمند ( نوشته شده توسط اساتید دوره فارکس آموزشگاه آسا بورس )

ربات های بازار فارکس چند سالی است که نقش مهمی را برای تریدرها و بازار فارکس ایفا میکنند.
آموزشگاه فارکس آسا بورس برای راحتی دانشجویان وعملکرد بهتر در معاملات ربات هایی طراحی کرده است که به صورت رایگان در اختیار دانشپذیران دوره فارکس قرار میدهد.
این ربات ها اعم از ربات مدیریت سرمایه تخصصی آموزشگاه آسا بورس وربات بک تست است

ربات مدیریت سرمایه

ربات مدیریت سرمایه انحصاری آموزشگاه بورس آسا برای ضرر کمتر دانشپذیران در معاملات خود و همچنین مسیری برای سودآوری مستمر و دائم در بازار فارکس طراحی شده است.

ربات بک تست پیشرفته

این ربات برای تست استراتژی وشخصیت معامله گران قبل از ورود به بازار فارکس طراحی شده است و بهترین کمک برای کسانی است که می خواهند شخصیت ، محیط ترید واستراتژی خود را تست کنند تا با شرایط بهتری وارد بازار فارکس شوند و به بهترین آمادگی در بازار لایو برسند.

سرفصل های دوره فارکس :

 • مبانی بازار بین الملل فارکس
 • مبانی بازارهای مالی
 • انواع سرمایه گذاری در بازار جهانی
 • مبانی بازار فارکس
 • بورس کالا
 • بورس انرژِی
 • بورس فلزات
 • بورس فلزات گرانبها
 • بورس اوراق بهادار و سهام در فارکس
 • جفت ارز
 • مزایا بازار فارکس
 • نحوه مالکیت در بازار فارکس
 • انواع قرارداد در بازار فارکس
 • انتخاب کارگزار یا بروکر
 • نحوه تشخیص بروکر معتبر
 • پلتفورم های معاملاتی
 • متاتریدر Metatrader 4
 • متاتریدر Metatrader 5
 • نرم افزار تحت وب
 • نینجا تریدر Ninja Trader
 • سی تریدر Ctrder
 • آموزش نرم افزار متاتریدر
 • اصطلاحات و پارامترهای رایج در فارکس
 • انواع سفارش معاملات در بازار فارکس
 • انواع تحلیل در بازار فارکس
 • آشنایی با فاندامنتال
 • آشنایی با تکنیکال
 • آشنایی با تکنوفاندامنتال
 • آشنایی با پرایس اکشن
 • آشنایی با ایچیموکو
 • آشنایی با امواج الیوت
 • مقدمات تحلیل تکنیکال
 • تعریف تحلیل تکنیکال
 •  اهمیت داشتن دیتای صحیح و سالم در تحلیل تکنیکال
 • سه باور اصلی در تحلیل تکنیکال
 • مزایا و معایت تحلیل تکنیکال
 •  انواع نمودار (خطی، میله ای، کندل استیک)
 •  تفسیر اجمالی انواع کندل ها
 • تایم فریم چیست؟
 • انواع تایم فریم
 • انواع معامله گران در فارکس
 • کوتاه مدت
 • میان مدت
 • بلند مدت
 • نوسان گیر
 • تعریف روند
 • انواع روند در تحلیل تکنیکال
 • حمایت و مقاومت در نمودار
 • انواع حمایت و مقاومت در چارت
 • انواع سطوح حمایتی و مقاومتی  استاتیک و داینامیک
 • حمایت و مقاومت اصلی ماژور و فرعی مینور
 • محدوده‌ی حمایتی و مقاومتی
 • تبدیل حمایت به مقاومت
 • مفهوم عرضه و تقاضا
 • تفاوت عرضه و تقاضا با حمایت و مقاومت
 • مرور جلسات گذشته و رفع اشکال
 • پایه تحلیل تکنیکال
 • تعریف نقاط پیوت / پیوت ماژور / پیوت مینور
 • مشخص کردن پیووت های ماژور با استفاده از ابزار
 • مقدمه شکست
 • انواع شکست
 • شرایط شکست
 • پولبک
 • انواع پولبک
 • انواع ورود به بازار براساس شکست
 • هدف گذاری براساس شکست
 • نکات معامله گری بورس آسا برای استراتژی شکست
 • تعریف خط روند
 • اعتبار خط روند
 • انواع معامله با خط روند
 • کانال در تحلیل تکنیکال
 • شرایط معامله با کانال ها
 • تناسب امواج
 • مرور جلسات گذشته و رفع اشکال
 • معاملات آنلاین
 • آموزش کندل استیک
 • کندل ماروبوزو Marubozu
 • کندل دوجی Doji
 • کندل اسپینینگ Spining
 • کندل ابر سیاه Dark cloud
 • کندل نافذ
 • کندل پوشال Engulf
 • کندل ستاره دنباله دار Shooting Star
 • کندل چکش Hammer
 • کندل چکش برعکس Inverted Hammer
 • کندل مادر و فرزند Harami
 • کندل ستاره صبحگاهی Evening Star
 • کندل ستاره عصرگاهی Morning Star
 • دوجی سنجاقک Dragon Fly
 • دوجی سنگ‌قبرGrave Stone
 • الگوی دار آویز  Hanging Man
 • الگوی سه کلاغ‌ سیاهThree Black Crows
 • الگوی سه سرباز سفید Three White Soldiers
 • کندل پینوکبو Pinbar
 • مقدمه ای بر اندیکاتور
 • آموزش اندیکاتور
 • انواع اندیکاتور و اسیلاتور
 • اندیکاتور میانگین متحرک  moving average
 • اندیکتور MACDHistogram-MACD Osma
 • اندیکاتور RSI
 • اندیکاتور بولینگر باند Bollinger Bands
 • اندیکاتور ADX و CCI  و
 • آشنایی با واگرایی ها
 • واگرایی معمولی RD
 • واگرایی مخفی HD
 • مثال های واگرایی
 • کاربرد واگرایی
 • آموزش مقدمات الگوهای کلاسیک
 • پترنولوژی
 • الگوی برگشتی سروشانه
 • الگوی برگشتی دوقلو
 • الگوی برگشتی سه قلو
 • الگوی مثلث افزایشی
 • الگوی مثلث کاهشی
 • الگوی مثلث متقارن
 • الگوی مثلث پهن شونده
 • الگوی کنج افزاشی
 • الگوی کنج کاهشی
 • الگوی پرچم افزاشی
 • الگوی پرچم کاهشی
 • الگوی مستطیل
 • تمرین و مرور جلسات گذشته
 • معاملات آنلاین
 • مقدمه ای بر پرایس اکشن
 • پرایس اکشن چیست؟
 • ابزار پرایس اکشن
 • انواع پرایس اکشن
 • انواع روند در پرایس اکشن
 • محدوده های کلیدی در پرایس اکشن
 • روش معامله با کندل های سفارش گیری
 • انواع کندل مارکت
 • روش تشخیص کندل سفارش گذاری مارکت
 • مولتی تایم فریم
 • ماهیت تایم فریم ها
 • معامله با تایم های چندگانه
 • روش معامله با کندل سفارش گذاری مارکت و تایم های چندگانه
 • بررسی شکست های جعلی
 • بررسی شکست های صحیح
 • مثال های عملی
 • سطوح کلیدی بازار
 • روش معاملات با سطوح کلیدی
 • انواع سفارشات در نرم افزار
 • ورود لحظه ای
 • ورود با سفارش گذاری
 • بررسی سه روش ورود بر اساس پرایس اکشن
 • روش تقسیم حجم معامله بعد از ورود به دوروش
 • روش معاملاتی کم کردن حجم در بازار لایو
 • حد ضرر و حد سود بر اساس پرایس اکشن
 • معرفی و کارکرد تریلینگ استاپ Trailing Stop
 • معاملات آنلاین
 • پرایس اکشن پیشرفته
 • روش معامله کندل سفارشات و مووینگ اوریج
 • انواع الگوهای پرایس اکشن
 • الگو سفارشات در بانک ها
 • انواع الگوهای سفارش گیری
 • روش معامله کردن با الگوهای کلیدی
 • اندیکاتور و الگوهای سفارش گیری
 • روش تشخیص سفارشات در نواحی کلیدی
 • روش سودآوری با الگوهای سفارش گیری
 • مثال های عملی
 • رفع اشکال و مرور جلسات گذشته
 • الگوی شکست استاپ هانتری
 • انواع شکست استاپ هانتری
 • استراتژی معامله با شکست های واقعی و استاپ هانتری
 • کندل های سفارش گیری و الگوهای سفارش گیری
 • انواع ورود با کلاه برداری های قیمتی و استاپ هانتر قیمت
 • روش تشخیص استاپ هانتر های بانکی
 • مثال های الگوهای سفارش گیری و استاپ هانترهای بانکی
 • رفع اشکال و مرور جلسات گذشته
 • معاملات آنلاین
 • فیبوناچی و پرایس اکشن
 • آشنایی با فیبوناجی
 • کاربرد فیبوناچی
 • اعداد طلایی فیبوناچی
 • اعداد خاموش فیبوناچی
 • فیبوناچی اصلاحی Retracment
 • فیبوناچی خارجی Extention
 • فیبوناچی بسط Expantion
 • فیبوناچی پروجکشن Projection
 • فیبوناچی زمان Time Zone
 • فیبو فن Fibo Fan
 • استراتژی های فیبوناچی
 • ترکیب فیبوناچی با پرایس اکشن
 • فیبوناچی و تشخیص سفارشات بانک ها
 • رفع اشکال و مرور جلسات گذشته
 • مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار
 • مدیریت ریسک به ریوارد
 • مدیریت سرمایه
 • مدیریت معاملات باز
 • مدیریت خویشتن
 • مثالی از رعایت نکردن مدیریت سرمایه
 • معرفی جدول ریسک و جبران
 • تعریف حد سود و حد ضرر
 • آزمون سکه
 • نسبت R/R چیست؟
 • یافتن حجم مناسب برای یک ریسک مناسب
 • دلتای ریسک
 • قوانین خروج با حد ضرر
 • افزایش و کاهش حجم معاملات
 • آموزش ساخت چک لیست
 • روانشناسی معامله گری
 • پشت پرده بازار فارکس
 • قانون ۷ درصد در فارکس
 • روش های ضرر نکردن در بازار فارکس
 • روش ساخت استراتژی شخصی در بازار فارکس
 • روش سودآوری در بازار فارکس
 • تاثیر سود مرکب در بازار فارکس
 • قانون پارتو در مدیریت سرمایه
 • فاندامنتال بازار جهانی
 • دلایل استفاده از تحلیل فاندامنتال
 • Balance of Payment
 • تعریف تورم
 • شاخص CPI
 • شاخص PPI
 • شاخص Employment Report
 • شاخص Initial Jobless Claims
 • شاخص Trade Balance
 • شاخص Gross National Product
 • آشنایی با تقویم های اقتصادی
 • رفتارهای کلی در هنگام انتشار اخبار
 • تاثیر پیش خور شدن اخبار
 • آشنایی با وب سایت فارکس فکتوری
 • جمع بندی و رفع اشکال

ادامه فرآیند ثبت نام کلاس فارکس:

از طریق گزینه های آموزش حضوری و آموزش آنلاین میتوانید نسبت به ثبت نام در کلاس فارکس اقدام نمائید

سوالات متدوال دوره آموزش فارکس:

 یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره حضوری آموزش فارکس این است که مهارت جویان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح در کنار استاد به پایان می‌رسانند، در نتیجه این کلاس فارکس نتیجه سالیان زحمت اساتید بورس آسا برای آموزش صفر تا صد استراتژی سودآور در بازار فارکس است.

 پشتیبانی آموزشگاه بورس آسا شامل پشتیبانی حین دوره آموزش فارکس به صورت حل تمارین و تست های مهارت سنجی و تعیین سطح است و بعد از گذراندن دوره آموزشی پشتیبانی شامل پشتیبانی فنی ، پشتیبانی رفع اشکال ، پشتیبانی معامله گری و کلاس های معامله گری رایگان ظرف ۳ ماه میباشد.

 با توجه به وجود دور های آموزشی متعدد و دوره آموزش فارکس هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره مسئول آموزش مطالب تخصصی خود است که این امکان را برای مهارت جویان فراهم می‌کند تا با بروز هر اشکالی بتواند با اساتید و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند. که تمامی اساتید داری مدرک های معتبر معامله گری در سطح جهان هستند.

 بله خلاصه آموزش بین کلاس های آموزشی به صورت فایل PDF برای تمام مهارت جویان ارسال میشود.

 شرکت در دوره های آموزشی فارکس و مجموعه بورس آسا این فرصت رو به شما مهارت جویان عزیز میدهد که هرهفته کلاس های رفع اشکال به صورت رایگان برگزار شود.

 خیر هیچکدام از دوره های بورس و فارکس مستلزم پیش نیاز نیست و میتوانید بدون پیش نیاز علمی در دوره های آموزشی فارکس شرکت کنید.

خیر، این دوره آموزش فارکس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار فارکس در دوره آموزش فارکس میباشد و مهارت جویان با گذراندن این دوره آموزشی می‌توانند در بازار فارکس کسب درآمد کنند.

1- شیوه تدریس براساس شناسایی سفارشات بانک ها تدوین شده است که به نوبه خود جدید است.
2- استراتژی های معاملاتی که تیم بورس آسا آموزش میدهد دقیقا همان استراتژی هایی است که خود استاید چندین سال روی آن زحمت کشیده و معامله میکنند.

 بله برای مهارت جویانی که از شهرستان ثبت نام میکنند کلاس های فشرده ۶ روزه برگزار میشود

 توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو دوره آموزش فارکس مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان لغو و عودت مبلغ وجود ندارد .

 برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی فارکس مرکز با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه بورس آسا تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت ۲۰ روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده . کد رهگیری دریافت نمایید .

 بله ، آغاز دوره آموزش فارکس در تمامی رشته ها در شیفت بعد از ظهر برگزار میشود لذا مهارت جویان شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در دوره آموزش فارکس اقدام نمایند .

 سوال مهمی است، برای پاسخ به آن باید به نظرات دانشجویان آکادمی و کارنامه معاملاتی دانشجویانی که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده‌اند و با گذراندن دوره‌های اختصاصی آموزشگاه بورس آسا، به همراه بهره‌گیری از تمرینات هوشمند ایجاد شده برای کارگاه‌ها در بستر سیستم آموزشی نوین که براساس شناسایی سفارشات بزرگ است به درامد ثابت و سوددهی مستمر رسیده اند

 بله ورود به فارکس و آموزش فارکس هیچ محدوددیت سنی ای ندارد و همه میتوانند در دوره آموزش فارکس شرکت کنند و از خدمات آموزشگاه بورس آسا بهره ببرند

 بله در دوره فارکس و بعد از رسیدن به استراتژی خرید و فروش در فارکس با رعایت مدیریت سرمایه و نکات معامله گری با مبلغ کم میتوانید زیر نظر اساتید به معاملات بازارهای بپردازید

 معامله گری و سرمایه گذاری یک شغل پردرآمد در تمام نقاط دنیا محسوب میشود که مجموعه بورس آسا با استراتژی های منحصر بفرد خود توانسته در تمامی بازارهای مالی مهارت جویان خود را به درآمد ثابت و مستمر برساند تا معامله گری بعنوان آسان ترین شغل دنیا بین مهارت جویان شناخته شود.

 خیر آموزش ها ی دوره آموزش فارکس فقط محدود به کلاس های حضوری نیست و تمام مهارت جویان میتوانند بعد ازکلاس و حتی در فاصله های بین کلاس تمام سوالاتشون رو با اساتید و پشتیبان مطرح کنند

 مدت زمان برگزاری دوره آموزش فارکس 36 ساعت است که کامل ترین آموزش فارکس در سطح کشور است

 بله مدارک معتبر داخلی و بین المللی از طرف مجموعه بورس آسا اعطا میگردد

دانلود نرم افزارهای کاربردی بازار فارکس :

از طریق این قسمت میتوانید ابزار و نرم افزارهای کاربردی برای تحلیل و ترید در بازار فارکس را دانلود نمایید . 

 

مزایا معامله و حضور در بازار فارکس:

تجارت در فارکس از دولت ها و موسسات گرفته تا تریدرهای حرفه ای و خرد و مبتدی بازارفقط میتوانند در روزهای مشخص از دوشنبه بامداد به وقت ایران تا اخر ساعت جمعه شب به وقت ایران به تجارت و معامله بپردازند روزهای شنبه و یکشنبه را استراحت کنند زیرا در این دوروز بازار فارکس تعطیل است

بازار فارکس این امکان را تمامی افراد فراهم میکند تا با هر شغل و قشری که هستند مانند خانه دار یا  حتی وکیل و دانشجو بتوانند ثبت نام کنند و تجارت خود را  شروع  کنند که چگونگی گرفتن سود مستمر در بازار فارکس را مجموعه آسا بورس به روشی نوین و کاملا پیشرفته به تمامی دانشپذیران خود آموزش میدهد

بازار فارکس به قدری قابل اعتماد و جذاب است و به قدری پتانسیل درامدی و نوبت ها و فرصت های معاملاتی بالایی دارد که میتوان این تجارت با ارزش و دارای قدمت را حتی با 100 دلار بالانس شروع کرد و حساب را رشد داد و به درآمد مستمر و ثابت رسید

در بازار فارکس بخاطر وجود مارکت لیکوئیدیتی بالا یا به اصطلاح عمق زیاد بالا از لحاظ میزان پولی که در هر لحظه و هر قیمت در بازار وجو دارد و زیاد بودن تعداد خریدار و فروشنده که باعث میشود تا معاملاگران در هر زمان و قیمت که میخواهند در بازار تجارت کنند و سل SELL  و بای BUY کنند

شاید برای شما باورش سخت باشد که اسپرد یا کارمزد معاملاتی بازار فارکس از تمامی بازارهای مالی دردنیا پایین تراست حتی از بورس ایران ، نکته غیر قابل باور این موضوع قیمت دلار است که حتی  با بالا بودن نرخ دلار در ایران بازهم کارمزد و اسپرد بروکرها در تجارت فارکس نسبت به حتی صرافی ها هم بسیار پایین تر و کمتر است و در یکسری از حساب ها و جفت ارزها در  بازار فارکس حتی به صفر هم میرسید مانند حساب های زیرو (ZERO) در جفت ارز (EURUSD)

یکی از خصوصیاتی که تجارت فارکس را نسبت به مابقی بازارهای مالی جدا میکند و ارتقا میدهد موقعیت و نوبت های معاملاتی و تجارت متعدد در طول روز ، هفته و ماه برای هر نوع تریدری است که با استراتژی ها و زمان گذاشتن های متفاوت پای چارت هستند . تجارت فارکس برای همه افراد با هر تایم و شخصیتی که دارند نوبت های تجارتی زیادی وجود دارد

شما بعنوان یک تریدر فقط میتوانید با داشتن یک سیستم کامپیوتری شخصی یا پی سی و یک نت و اینترنت پرسرعت و بدون درنظر گرفتن موقعیت مکانی و زمانی به سودآوری در بازار فارکس بپردازید.

این آپشن جدا ناپذیر را بازارهای تجاری و مالی دیگر هم دارند حتی بورس ایران ولی در بورس ایران چون افراد  کمی از این آپشن  دوطرفه اشنایی دارند تعداد کمی  از افراد هم دراین نوع بازار بورس ایران هم فعالیت دارند اما چون تجارت فارکس افراد و گروه های زیادی  را داخل خود دارد  و مارکت لیکوئیدیتی بالایی هم دارد میتوان در فروش یا شورت این بازار هم حساب باز کرد و تجارت کرد

به دلیل تعداد افراد فعال بالای تجارت فارکس و همینطور حضور و وجود دولت ها و موسسات وبانک ها مارکت لیکوئیدیتی یا حجم سرمایه گذاری و حجم نقشوندگی و میزان آمادگی تبدیل پول به وجه نقد بالای  این بازار این تجارت را مطلوب و جذاب میکند

تعریف لوریج قدرت نفوذ این است که در تجارت فارکس بروکرها این امکان  را به شما میدهند تا بتوانید حتی با پول کم صدها واحد نقره ، طلا ؛ داریی های متعدد و ارزهای خارجی را خرید و فروش کنید بدون انکه به  اندازه  ارزش واقعی این دارایی ها پول داشته باشید یا پرداخت کرده باشید بعنوان مثال اگر قیمت انس طلای جهانی 2000 دلار باشد شما تنها با داشتن 5 دلار موجودی میتوانید یک انس طلا را بخرید یا بفروشید و مابقی پول یک واحد انس طلای جهانی را که 1995 دلاراست خود بروکر به شما به اصطلاحی وام میدهد تا از بالارفتن یا پایین امدن دارایی سود کسب کنید

در تجارت فارکس تریدرهای مبتیدی و یا حتی حرفه ای میتوانند خودشان را ، استراتژی شان  را و شخصیتشان را قبل از تجارت واقعی در فارکس بیازمایند و باگ  ها و مشکلات خود و سیستم معاملاتی خودشان را شناسایی کنند و خودشان را با شرایط واقعی فارکس وفق دهند

تعداد کمی تریدرهای حرفه ای راجع به مدیریت سرمایه داینامیک آشنا باشند که چه خصوصیاتی دارد و چه استفاده ای از ان میتوان کرد ولیباید این نکته را بدانید که اجرا مدیریت سرمایه داینامیک فقط و فقط در بازار فارکس امکان پذیر است که  هیچکس از  ان اطلاعی ندارد و همینطور کنترل ریسک و مدیریت معاملات باز در این بازار منحصربفرد است
نکته مهم : مدیریت سرمایه حرفه ای داینامیک امتیازش فقط و فقط برای اموزشگاه فارکس بورس اسا است و این اموزشگاه به صورت انحصاری مدیریت سرمایه داینامیک را اموزش میدهد که به معاملات شما دانشپذیران بیشترین کمک را میکند تا به سوداوری مستمر و درامد دلاری  بالا برسید

وقتی که میخواهید وارد تجارت فارکس شوید یکی از اولین سوال هایی که برایتان ممکن است پیش بیاید چگونگی نحوه واریز و برداشت بازار فارکس است که در این دوره اموزشی کاملا اموزش خواهید دید که چگونه واریز و برداشت خود را انجام دهید اما باید این نکته را اضافه کنم که سرعت واریز و برداشت پول و تبدیل ریال به دلار و دلار به ریال در این بازار با سرعت باورنکردنی ای انجام خواهد شد که یکی از ویژگی های بزرگ این بازار است و همچنین نوع و نحوه واریز و برداشت کاملا سلامت و ایمن است

یکی از معزلات و نگرانی های اکثر تریدرهای جهان در هر بازاری امنیت و سلامت حساب تجاری شان در بازاراهای مالی است که به جرات میتوان گفت تجارت در بازار فارکس سلامت ترین و ایمن ترین بازارحال حاضر در جهان است و به هیچ عنوان امکان پولشویی و یا دزدی از حساب را کسی نمیتواند داشته باشد چه بروکر و چه تریدر و چه افراد دیگر و پول و دارایی شما در حساب  بروکر کاملا ایمن  و سلامت باقی خواهد ماند

برای افرادی که تجربه معاملات در بازارهای موازی دیگر را داشته اند شاید پیش امده باشد که یک چارت قابل تحلیل نباشد اما شما در بازار فارکس هیچ دارایی را پیدا نخواهید کرد که قابل تحلیل نباشد و نتوان به تحلیل اتکا کرد که به نوبه خود بینظیر است به این دلیل که افراد زیادی با  پول بسیار زیاد در این بازار فعالیت دارند بازار همیشه قابل تحلیل و پویا است

تمامی افراد جامعه میتوانند در بازار فارکس معامله کنند . اما آیا تمامی آنها میتوانند موفق شوند؟ شاید یک دکتر در شغل خودش سرشناس و موفق باشد اما نتواند در بازار فارکس مانند شغل اصلی خودش موفق باشد
موفق شدن یا نشدن در بازار فارکس به اطلاعات و هوش مالی و همینطور تمرین و ممارست معامله گران بستگی دارد که هیچ ارتباطی با موفقیت شغلی افراد جامعه ندارد
میزان درآمد هر شخص در این بازار هم به میزان پولی که سرمایه گذاری کرده و میزان وقتی که در این بازار میگذارد خواهد بود

در تجارت فارکس پول هایی وجود دارد که سرنوشت نا معلومی دارد گاهی اوقات پیش می آید که یک معامله گر بعد از ورود به تجارت فارکس و واریز وجه برای تجارت و شروع اتفاقاتی اعم از فراموشی ، تصادفات ، یا حتی فوت برایش پیش اید در این صورت خانواده معامله گر در صورت ارائه مدارک و اطلاعات معتبر به بروکر میتواند با داشتن اطلاعات حساب شخصی درایی او را از بروکر یا کارگزاری خارج کنند

این ویژگی را قطعا ارزهای دیجیتال ندارند و خیلی از افراد در ایران بزرگترین مشکلشان با ارز دیجیتال همین موضوع است که برای یک تریدر ممکن است  مشکلاتی اعم از عدم دسترسی به اینترنت یا هر مشکلات دیگری که ارتباط یک تریدر را با کارگزار یا بروکر قطع کند یا سخت کند که یک تریدر بجز گذاشتن تیکت در سایت یا فرستادن ایمیل یا ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام میتواند با برقراری تماس تلفنی با مدیر حساب  خود در بروکر ارتباط برقرارکند که این امر به هیچ عنوان در بازارهای موازی دیگر مانند ارز دیجیتال وجود ندارد که شما صرافی های معتبر خارجی تماس تلفنی داشته باشید و در کل بازاری مانند ارز دیجیتال هیچ مدیر حسابی مخصوص هر تریدری ندارد

ادامه فرآیند ثبت نام کلاس فارکس:

از طریق گزینه های آموزش حضوری و آموزش آنلاین میتوانید نسبت به ثبت نام در کلاس فارکس اقدام نمائید

دوره های آموزشی مرتبط :

مقالات آموزشی مرتبط :

315 کامنت ها


فرهاد
فوریه 5, 2021 در 8:59 ب.ظ
پاسخ دهید

سطح کلاس های فارکس این مجموعه به چه صورت پیش میره؟


  بهنام قبادی
  نوامبر 27, 2022 در 2:37 ق.ظ
  پاسخ دهید

  با سلام اگه امکان داره در مورد هزینه دوره حضوری وهمچنین استادی که آموزش میده چه کسی هستش ورزومه کاریشون وتحصیلات اکادمی در این زمینه وتجربه کاریشون در این زمینه رو توضیح بدید ممنون میسم

   مدیر سایت
   ژانویه 14, 2023 در 10:39 ب.ظ

   خواهش میکنم . تیم آموزشی فارکس و تحلیلی بورس آسا و همینطور تیم ترید و پشتیبانی بورس آسا همیشه در خدمت شما ذوستان هستند

مدیر سایت
فوریه 5, 2021 در 9:01 ب.ظ
پاسخ دهید

سطح دوره های فارکس مجموعه بورس آسا بالاترین سطح آموزشی کشور است


یعقوب رحمانی
فوریه 7, 2021 در 4:49 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم ما در ایران هم میتونیم فارکس کار کنیم ؟ و این که آیا یاد گرفتن فارس کار دشواری است؟


  مدیر سایت
  فوریه 10, 2021 در 2:30 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  بله ایرانی ها هم میتوانند در بازار فارکس فعالیت کنند و کسب درآمد داشته باشند و هیچ محدودیتی برای کسب درآمد در بازار فارکس وجو ندارد. مهارت جویانی که در دوره فارکس مجموعه آسا آموزش دیده اند همگی به سود مستمر در این بازار رسیده اند و کار کردن در بازار فارکس آسان ترین کار میباشد.

ابوالفضل فشمی
فوریه 10, 2021 در 2:42 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام .آیا تحریم های آمریکا میتواند مانع حضور ایرانیان در بازار فارکس شود؟ آیا راهی دارد که ما با وجود تحریم ها در بازار فارکس و دوره های آموزشی فارکس مجموعه آسا شرکت کنیم؟


  مدیر سایت
  فوریه 10, 2021 در 3:06 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  سال هاست که ما ایرانی ها تحریم هستیم اما به دلیل عدم محدودیت بازار فارکس و همچنین کشورها و دولت هایی که از قوانین آمریکا تعبیت نمیکنند هم میتوانند در بروکرهایی که هم رگوله هستند و هم با ایرانی ها کار میکنند ثبت نام کنند و شروع به فعالیت در بازار فارکس کنند که تمامی موارد ثبت نام و فعالیت در بازار فارکس در دوره های آمورشی فارکس مجموعه آسا آموزش داده خواهد شد اگر هم مایل به ثبت نام در بازار فارکس و شروع این بازار هستید میتوانید با ورود در لینک زیر به یکی از معتبرتین بروکرهای فارکس دنیا که مورد تایید مجموعه آسا هم هست ثبت نام نمائید.
  https://bz.myuserhub.com/?pt=4035

فاطمه رحمتی
فوریه 14, 2021 در 2:44 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا دوره های آموزش فارکس مجموعه آسا در تاریخ مشخص خودش برگزار میشود؟


  مدیر سایت
  فوریه 14, 2021 در 2:45 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود فراوان . به طور معمول دوره های آموزش فارکس و کلاس های آموزش فارکس مجموعه آسا ماهی سه مرتبه برگزار میشود.

میلاد بیگی
فوریه 15, 2021 در 12:01 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . همه میتوانند در بازار فارکس شرکت کنند و معامله کنند؟


  مدیر سایت
  فوریه 15, 2021 در 12:09 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  بله تمامی افراد اعم از افراد دانشجو خانه دار شاغل کارمند و سرمایه گذار و… میتوانند در کلاس های آموزش فارکس و دوره های آموزش فارکس مجموعه آسا شرکت کنند و بدون هیچ استرسی کسب درآمد داشته باشند
  تمامی افراد جامعه میتوانند بدون هیچ محدودیت مکانی و سنی در بازار فارکس سرمایه گذاری کنند و سود مستمر بگیرند.

morteza
فوریه 16, 2021 در 4:49 ق.ظ
پاسخ دهید

حداقل سرمایه برای شروع بازار فارکس چقدر است؟


  مدیر سایت
  فوریه 16, 2021 در 4:52 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  حداقل سرمایه برای شروع فارکس بستگی به بروکر شما دارد. اما اکثر بروکرها با حداقل 100 دلار اجاره فعالیت به معامله گران را میدهند . ولی اگر شما بخواهید حرفه ای در بازار فارکس معامله کنید نیاز به سرمایه بالای 500 دلار دارید که در دوره آموزش فارکس مجموعه آسا تمام ترفندهای سرمایه گذاری در بازار فارکس را یادمیگیرد که بتوانید با سرمایه کم هم سودهای مستمر و بالایی بدست بیاورید.

زهرا نامی
فوریه 17, 2021 در 2:46 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا بدون مدرک تحصیلی هم میشه در بازار فارکس پول درآورد و کسب درآمد مستمر داشت؟


  مدیر سایت
  فوریه 17, 2021 در 2:51 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  بله کار در بازار فارکس به هیچ مدرک یا هیچ مکان یا محدودیتی نیاز ندارد . بازار فارکس یک بازار کاملا مستقل و اینترنتی میباشد که با آموزش صحیح آن میتوانید به صورت دائم و مستمر سود کسب کنید .مجوعه بورس آسا با جدیدترین سبک آموزشی فارکس بهترین دوره های فارکس را در سطح کشور برگزار میکند و تاحالا باعث شده که افراد زیادی در این بازار کسب درآمد داشته باشند

بهراد کیهانی
فوریه 17, 2021 در 1:26 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام دوره های فارکس و کلاس های فارکس مجموعه آسا چقدر طول میکشه و چند ساعت میباشد؟


  مدیر سایت
  فوریه 17, 2021 در 1:30 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود فراوان
  دوره های فارکس مجموعه آسا به صورت تخصصی و پیشرفته در 2 روز هفته و در کلاس های آموزشی 4 ساعته برگزار میشود که به غیر از کلاس های آموزشی در طول هفته به رفع اشکال و تمرین و ترید با مهارت جویان خواهیم پرداخت تا بعد از پیان دوره آموزشی فارکس هیچ مشکلی نداشته باشند و سود مستمر کسب کنند . البته برنامه هایی هم برای کلاس های فارکس بعد از پایان دوره وجود دارد که بعد از ثبت نام ارائه میشود

حسین کریمی نژاد
فوریه 18, 2021 در 1:08 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آموزش فارکس و استراتژی های فارکس در دوره فارکس مجموعه آسا به صورت آموزش استراتژی شخصی هم میباشد؟و اینکه استراژی شخصی در فارکس هم آموزش داده میشود؟


  مدیر سایت
  فوریه 18, 2021 در 2:41 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام ودرود
  با یادگیری دوره فارکس پیشرفته مجموعه آسا به سبک شناسایی سفارشات بانک ها و رد پای پای پول به این معنی که ورود و خروچ پول های هوشمند و پول های کلان و خرد رو شناسایی میکنید که بر اساس آن سفارشات خودتون رو قرار بدید و بیشترین سود را در کمترین زمان بدست بیاورید و دچار کمترین ضرر در بازار فارکس شوید
  این دوره فارکس یکی از پیشرفته ترین دوره های فارکس در ایران است که سودهای خیلی زیادی را نسیب معامله گران ایرانی کرده است
  دوره فارکس مجموعه آسا نتیجه سال ها تحقیق و مطالعه در زمینه فارکس و پرایس اکشن و همکاری با شرکت های آلمانی در زمینه آموزش فارکس و پرایس اکشن طراحی و گردآوری شده است
  دوره فارکس مجموعه آسا فراتر از استراتژی های شخصی است و ماهیت بازار و چگونگی معامله کردن و گرفتن سود مستمر برای هر فرد با هر شغل و وقتی طراحی شده است.

مژگان محبی
فوریه 18, 2021 در 8:46 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام دوره فارکس مجموعه آسا فقط در تهران برگزار میشود؟برای مهارت جویانی که در شهرستان هستند هم آموزش فارکس وجود دارد و دوره های فارکس برگزار میشود؟


  مدیر سایت
  فوریه 18, 2021 در 9:38 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  دوره های آموزش فارکس مجموعه آسا به صورت آنلاین برای مهارت جویان شهرستان برگزار میشود ولی اگر برای حضور فیزیکی در دوره آموزش فارکس تاکید دارید میتوانید به صورت فشرده و در مدت زمان 6 روز و با پشتیبانی کامل در دوره آموزش فارکس حضور پیدا کنید.
  برگزاری دوره فارکس به صورت آنلاین امکان پذیر است و همینطور آموزش فارکس به صورت آنلاین هیچ فرقی با دوره فارکس حضوری ندارد و همان کیفیت ارائه میشود و به هیچ وجه هیچ تفاوتی در دوره فارکس حضوری و آنلاین ندارد.

معصومه ابراهیمی
فوریه 20, 2021 در 3:42 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا نحوه افتتاح حساب در بروکر مورد تایید شما در زمان دوره آموزش فارکس آموزش داده خواهد شد؟


  مدیر سایت
  فوریه 20, 2021 در 4:22 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام
  بله در دوره آموزش فارکس مجموعه آسا به غیر از آموزش فارکس و مبانی بازار به آموزش تمامی مباحث مرتبط با فارکس که شامل افتتاح حساب بروکر هم خواهد شد پرداخته و آموزش داده میشود.و همچنین قبل از شروع دوره آموزش فارکس توسط کارشناسان مجموعه افتتاح حساب بروکر شما انجام داده خواهد شد.

محسن خاکی
فوریه 20, 2021 در 11:25 ب.ظ
پاسخ دهید

برای ثبت نام در دوره آموزش فارکس مجموعه شما باید به تحلیل تکنیکال هم واقف بود؟


  مدیر سایت
  فوریه 20, 2021 در 11:37 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  اگر که شما به تحلیل تکنیکال واقف باشید هیچ نیازی که کارتون راحت تر هستش اما اگر به تحلیل تیکنیکال واقف نباشید قبل از شروع دوره آموزش فارکس یک تا دو جلسه پیش نیاز تحلیل تکنیکال را به صورت رایگان میگذرانید در مجموعه و سپس دوره آموزش فارکس را شروع میکنید.

   اکتبر 6, 2022 در 10:27 ب.ظ

   سلام.کلاساتون روزاش مشخص شده؟

    مدیر سایت
    اکتبر 17, 2022 در 1:05 ب.ظ

    سلام بله همیشه کلاس ها روزهاش مشخصه و طبق یه روال خاصی پیش میره لطفا برای اطلاعات بیشتر با اموزشگاه تماس بگیرید

البرز
فوریه 21, 2021 در 2:47 ب.ظ
پاسخ دهید

در دوره آموزش فارکس و در حین دوره فارکس آیا معاملات آنلاین هم انجام میشود؟


  مدیر سایت
  فوریه 21, 2021 در 2:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  در حین برگزاری دوره آموزش فارکس معاملات آنلاین از جلسه سوم به بعد برنامه ریزی شده که اگر بازار فارکس باز بود معاملات آنلاین بازار فارکس انجام شود و معاملات آنلاین در حین دوره آموزش فارکس یکی از ویژگی های خوب آموزش فارکس مجموعه بورس آسا به حساب می آید

حسنیی
فوریه 22, 2021 در 2:21 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام . ممنون از سایت خوبتون . میخواستم بدونم آیا فارکس پتانسیل این رو داره که من به عنوان شغل دوم از بازار فارکس استفاده کنم و کسب درآمد داشته باشم؟


  مدیر سایت
  فوریه 22, 2021 در 2:25 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله بازار فارکس مانند یک اقیانوسی هست که پر پول باشد. بازار فارکس پتانسیل درآمد زایی و لیکوئیدیتی بسیار بالایی دارد شما نه تنها به عنوان شغل دوم بلکه به عنوان تنها شغل و درآمد آخر میتوانید روی آن حساب باز کنید و اما راجع به کسب سود مستمر و ثابت در طول دوره آموزش فارکس به صورت کامل آموزش کسب درآمد در بازار فارکس را یادخواهید گرفت

لرستانی
فوریه 28, 2021 در 2:32 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام ساعت برگزاری کلاس ها به چه صورته؟منی که کارمند هستم آیا میتونم شرکت کنم و در کلاس و سود مستمر بگیرم؟


  مدیر سایت
  فوریه 28, 2021 در 2:37 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام فراوان
  کلیه کلاس های مجموعه آسا در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار میشه که کلاس های صبح از ساعت 9 تا 1 و کلاس های بعدازظهر از ساعت 17 تا 21 برگزار خواهد که حتی افراد شاغل هم بتوانند در کلاس شرکت کنند

نصیری
فوریه 28, 2021 در 11:01 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام چرا میگن که بازار فارکس ریسک زیادی دارد اما شما در توضیحاتتون گفتید که بازار فارکس کم ریسک ترین بازار دنیاست؟


  مدیر سایت
  مارس 1, 2021 در 2:15 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بازار فارکس جایی است که هم میتوان در آن خودکشی مالی کرد و هم میتوان به قدری کم ریسک کار کرد که هیچگاه سرمایه به خطر نیفتد و همیشه سود زیاد و مستمر از بازار دریافت کرد
  این بازار کاملا قابل کنترل است که این کنترل کردن یکی از بهترین ویژگی های بازار فارکس به شمار میرود

مرسده
مارس 1, 2021 در 12:02 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . تشکر میکنم بابت قراردادن لینک های دانلود نرم افزاراهای کاربردی بازار فارکس


  مدیر سایت
  مارس 1, 2021 در 12:08 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  سپاس از نظر شما امیدوار همواره بتونید در بازار فارکس سود مستمر کسب کنید

مهدوی
مارس 1, 2021 در 12:59 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام. ویژگی دوره فارکس مجموعه شما با بقیه دوره های آموزشی در ایران چیه؟


  مدیر سایت
  مارس 1, 2021 در 1:07 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  ممنون از سوال خوبتون. مجموعه آسا حین آموزش دوره فارکس به مهارت جویان علاوه بر استراتژی های سودآور و مستمر به تمامی مهارت جویان شیوه شناسایی سفارشات بانک ها و موسسات مالی بزرگ که گردش پول را در بازار تامین میکنند آموزش میدهد علاوه بر آموزش این شیوه نوین جدیدترین نوع مدیریت سرمایه را که مخصوص بورس آسا هست را به تمامی مهارت جویان خود آموزش میدهد
  در دوره آموزش فارکس مجموعه آسا از صفر تا صد معامله گری را میتوانید آموزش ببینید و همیشه و هرکجا سودمستمر بگیرید

مشکات
مارس 1, 2021 در 11:45 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . من ۴ سال هست که در بازار فارکس فعالیت دارم اما نتیجه مطلوبی نگرفتم آیا شیوه آموزش فارکس شما چه کمکی به من برای گرفتن سود مستمر میگیرد؟


  مدیر سایت
  مارس 2, 2021 در 1:22 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  سود گرفتن از بازار فارکس به مقدار یا درشتی سود نیست به تداوم و ماندگاری سود و همچنین تداوم و ماندگاری شما در بازار فارکس بستگی دارد که تمام راز رمز های بازار فارکس را در دوره فارکس آموزش میبینید و یادخواهید گرفت که آموزش فارکس و یادگیری فارکس کار چندان دشواری نیست و همچنین بعد از پایان دوره فارکس نتیجه مطلوبی خواهید گرفت که منجر به سود مستمر خواهد شد

عزیزی خادم
مارس 2, 2021 در 12:37 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا در حین دوره آموزش فارکس یا بعد از دوره فارکس سیگنال خرید و فروش هم ارائه میشود؟شما بعد از شرکت در آموزش فارکس و دوره فارکس چطوری حمایت سیگنالی میکنید؟


  مدیر سایت
  مارس 2, 2021 در 1:20 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  مجموعه آسا بعد از پایان دوره فارکس یا حین برگزاری دوره فارکس سیگنالی ارائه نمیکند بلکه کلاس های معامله گری برگزار میکند تا شما دوستان خودتان بتوانید در بازار فارکس به سود مستمر برسیدمجموعه آسا بعد از آموزش فارکس تخفیفاتی در سیستم معاملاتی کپی ترید به شما دوستان ارائه میکند

روزبه جعفری
مارس 3, 2021 در 3:02 ب.ظ
پاسخ دهید

دوره فارکس مجموعه آسا در چند ساعت و چند روز تشکیل میشود؟


  مدیر سایت
  مارس 3, 2021 در 8:43 ب.ظ
  پاسخ دهید

  دوره فارکس مجموعه آسا در 12 جلسه 4 ساعته برای کلاس حضوری و غیر حضوری و 7 جلسه 6 ساعته به صورت فشرده دوره فارکس را برگزار میکند

فرزانه خدادوست
مارس 7, 2021 در 12:20 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام چقدر امکان درآمد در بازار فارکس وجود دارد؟آیا کسی بعد از شرکت در دوره فارکس مجموعه شما به سود رسیده است ؟ مدارکی برای اثبات این امر موجود هست؟


  مدیر سایت
  مارس 7, 2021 در 1:19 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  با آموزش صحیح و عمیق فارکس و همچنین تمرین و شناخت روانشناسی بازار و نقاط ضعف خود و از همه مهم تر رعایت مدیریت سرمایه امکان صد در صدی برای رسیدن به درآمد ثابت وجود دارد که در دروه آموزش فارکس مجموعه آسا تمامی این موارد آموزش داده میشود
  نظرات مهارت جویان دوره های قبل ثابت میکند که دوره فارکس مجموعه آسا بیسار کاربردی است و همچنین ریپورت های واقعی مهارت جویان آموزش فارکس دوره قبل موجود میباشد.
  سود مستمر گرفتن از بازار فارکس تخصص ماست

مدیر سایت
مارس 7, 2021 در 3:02 ب.ظ
پاسخ دهید

بازار فارکس بازاری است که کاملا قابل کنترل است و اگر تریدر های تازه کار یا خیلی از آماتور ها در این بازار شکست خورده اند یا سرمایه خودشان را از دست داده اند به دلایلی چون عدم شناخت کامل بازار،عدم شناخت خویشتن و همچنین نداشتن استراتژی معاملاتی نامناسب و از همه مهم تر ندانستن علم مدیریت سرمایه است که باعث میشه خیلی ها در این بازار نتوانند سود بکنند
اما قطعا خیلی از تریدر ها در این بازار همواره سود گرفتند و در حال حاضر سود ثابت هم میگیرند که راز گرفتن سود ثابت در دوره آموزش فارکس مجموعه آسا به صورت کامل آموزش داده خواهد شد


خدابخش
مارس 8, 2021 در 1:57 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا با پول و مبلغ کم هم میشه از بازار فارکس درآمد ثابت کسب کرد؟


  مدیر سایت
  مارس 8, 2021 در 12:35 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام. بله بازار فارکس این پتانسیل رو داره که در هر شرایطی حتی بدون پول هم شما بتوانید کسب درآمد داشته باشید که تمام پتامسیل های درآمدی در کلاس فارکس مجموعه آسا آموزش داده خواهد شد

علیرضا تریدر
مارس 8, 2021 در 12:31 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام تشکر میکنم از مجموعه خوبتون .من انتظار انقدر شگفتی در آموزشگاه شمارو نداشتم. به جرات شما بهترین آموزشگاه دوره فارکس در سطح کشور بلکه جهانی هستید . من الان 6 ماه از دوره خودم میگذره و تونستم تو سود های بزرگی رو از بازار بگیرم .


محمدرضا
مارس 18, 2021 در 9:08 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا شما کپی ترید هم میکنید؟ مزایای کپی ترید چیه؟


  مدیر سایت
  مارس 25, 2021 در 10:14 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله کپی ترید یکی از روش های مرسوم برای سرمایه گذاری در فارکس میباشد که حتی اگر شما در معاملات حرفه ای هم باشید میتوانید در روش کپی ترید با کمترین هزینه در بازار فارکس به سود مستمر برسید
  از مزایای فازکس میتوان به امن بودن ، کم هزینه بودن و سود مستمر اشاره کرد

وهاب
می 25, 2021 در 1:37 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام و درود فراوان خدمت اساتید محترم بورس آسا . اگر درگاه های واریزو برداشت فارکس را مانند صرافی های بیتکوین مسدود کنند ، بازهم امکان جابجایی مبلغ وجود دارد؟


  مدیر سایت
  می 25, 2021 در 1:41 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام درود برشما . درگاه های صرافی های بیتکوین هیچ ارتباطی به بازار فارکس ندارد و واریز و برداشت در همه شرایط برای بازار فارکس از روش های مختلف امکان پذیر است.

سارا
ژوئن 7, 2021 در 4:52 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم که دلیل موفقیت شما در فارکس چیه ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 7, 2021 در 4:57 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  دلیل موفقیت ما در بازارهای مالی به عوامل زیادی بستگی دارد که اعم از استراتژی بسیار قوی و انحصاری که حتما در حین آموزش به شما ارائه خواهد شد ، مدیریت سرمایه بسیار پیشرفته که ترکیبی از بهترین مدیریت سرمایه های مالی است و همچنین شناسایی دقیق پول هوشمند در بازار که باعث شذه ما بیشترین سود را در مقابل کمترین ضرر داشته باشیم

رضا حبیبی
آگوست 30, 2021 در 2:10 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا مباحث فارکس با ارزهای دیجیتال متفاوت هست؟ و این که مباحثی که برای تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن توضیخ میدید رو میشه در بازارهای دیگه استفاده کرد؟


  مدیر سایت
  آگوست 30, 2021 در 2:34 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  در دوره فارکس آموزشگاه آسا سه جلسه به مبانی بازار فارکس پرداخته میشود و 1 جلسه به مدیریت سرمایه 1 جلسه به فاندامنتال و 7 جلسه به پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال که تفاوت دوره فارکس به ارزهای دیجیتال در جلسات مبانی بازار و مدیریت سرمایه هست که متفاوت هستش ولی در بحث تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن مباحث یکی هست

سپتامبر 3, 2021 در 1:02 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا دوره فارکس آموزشگاه شما پکیج آموزشی فارکس هم ارائه میدهد؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 6, 2021 در 4:40 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  خیر آموزشگاه آسا بورس تمامی مباحثش انحصاری میباشد و به این دلیل آموزش های خود را فقط به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میکند اما نکته مهم آموزشگاه ما پشتیبانی سریع و کامل میباشد که اگر دانشپذیری مطلبی هم متوجه نشده باشد میتوانیم در قالب یک ویدیو کوتاه ضبط کنیم و توضیح بدیم و اگر جا نیفتد میشه به صورت حضوری مشکلات دانشپذیران را برطرف کرد

تهرانی
سپتامبر 4, 2021 در 3:40 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من در خارج کشور هستم آیا امکان برگزاری کلاس آنلاین فارکس به صورت غیر حضوری وجود داره؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 6, 2021 در 4:36 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام
  بله شما چه در ایران باشید و چه در هر کشوری امکان برگزاری کلاس آنلاین و غیر حضوری فارکس هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی وجود دارد

سارا نیابتی
سپتامبر 25, 2021 در 12:12 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا با توجه به تحریم های بانکی امکان واریز یا بردات برای فعالیت تو بازار فارکس وجود داره؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 12:19 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله – واریز و برداشت در بروکرهای فارکس می توانند از طریق وبمانی یا پرفکت مانی یا از طریق صراف های واسط انجام شود

احمدوند
سپتامبر 25, 2021 در 12:13 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا بروکرهای فارکس قابل اعتماد هستند؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 12:18 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست غزیز
  بله – در این دوره های آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه یک بروکر مناسب و قابل اعتماد را از بروکرهای نامناسب تشخیص دهید . از طرفی بزرگترین پارامتر در انتخاب بروکر داشتن رگولاتوری از مراکز مالی معتبر است

سپتامبر 25, 2021 در 12:13 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا قیمت های نمایش داده شده در حساب معاملاتی دمو با حساب معاملاتی واقعی تفاوتی دارد؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 12:17 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  خیر – تمام قیمت ها ی بازار فارکس در حساب معاملاتی دمو با واقعی یکسان است این قیمت بین بروکرهای فارکس که دارای رگولاتوری هستند نیز یکسان می باشد

سروش
سپتامبر 25, 2021 در 12:14 ب.ظ
پاسخ دهید

چرا در برخی از بروکرهای قیمت ها یکی است اما شکل کندل ها متفاوت هستن و آیا بروکرها کندل سازی می کنند؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 12:16 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بروکرهایی که دارای رگولاتوری هستن و معتبر باشن قیمت های یکسانی را نمایش میدهند و هرگز کندل سازی نمی کنند ام اختلاف شکل کندل ها به تایم سرور هر بروکر بر میگردد . برای اطمینان از این امر میتوانید نمودارها را در تایم فریم های کوچک تر با هم بررسی کنید اگر در تایم یکساعته و پایین تر شکل کندل ها یکی باشد قطعت این اختلاف به دلیل تایم سرور های متفاوت است

شعبانی
سپتامبر 25, 2021 در 12:14 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا با خرید سهم های خارجی به ما سود نقدی تعلق میگیره؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 12:15 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بسته به نوع معامله شما دارد ولی اگر تبعه ایران هستین خیر زیرا شما فقط در معاملات CFD شرکت میکنید و فقط از اختلاف قیمت خرید و فروش و بلعکس سود حاصل میکنید در غیر اینصورت اگر مالکیت شما حقیقی باشد علاوه بر پرداخت سود نقدی از شما مالیات هم کسر می شود.

ذبیحی
سپتامبر 25, 2021 در 1:40 ب.ظ
پاسخ دهید

ایا امکان دارد معاملات موجود در فارکس را از یک بروکر به بروکر دیگر انتقال دهیم ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:46 ب.ظ
  پاسخ دهید

  خیر این امکان وجود ندارد – برای این کار شما می تونید به راحتی معاملات خود را در بروکر اول ببندین و سپس در بروکر دیگر همان معاملات را باز کنید و فقط از شما یک کارمزد اضافه در یافت شده است

سلمان زاده
سپتامبر 25, 2021 در 1:41 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا در فارکس امکان هدج کردن وجود دارد؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:45 ب.ظ
  پاسخ دهید

  این امکان در پلتفرم mt4 برای همه بروکرها امکان پذیر هستن اما برای پلتفرم MT5 بستگی به بروکرها دارد

کلهریان
سپتامبر 25, 2021 در 1:42 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا مارجین و لوریج در بازار فارکس همان وجه تضمین بازار و اهرم در بازار آتی است ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:45 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله مارجین همان وجه تضمین در بازار آتی است اما لوریج در بازار فارکس با اهرم در بازار آتی متفاوت است

سپتامبر 25, 2021 در 1:43 ب.ظ
پاسخ دهید

account type ها در یک بروکر چه تفاوت های با هم دارند؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:45 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بروکرها انواع مختلفی حساب دارند که معمولا در کمیسیون – اسپرد معاملات و همینطور نحوه عملیات معاملات باهم تفاوت دارند

بستاک نژاد
سپتامبر 25, 2021 در 1:44 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا فارکس را میتوان به عنوان یک شغل در نظر گرفت ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:45 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله – قطعا معامله گری در فارکس را می توان به عنوان یک شغل حساس و حرفه ای در نظر گرفت اما باید قبل از ان بصورت کامل با ان اشنا شد و مزایا و معایب انرا در نظر گرفت

سروری
سپتامبر 25, 2021 در 1:49 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا امکان تغییر کلاس فارکس از کلاس غیر حضوری به کلاس حضوری در اواسط دوره آنلاین فارکس وجود دارد؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 25, 2021 در 1:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله امکان تغییر کلاس غیر حضوری یا انلاین فارکس بجای کلاس خضوری فارکس در اواسط دوره وجود دارد ولی باید با پشتیبانی هماهنگ کنید و ممکنه چند روز وقفه در برگزاری کلاس حضوری فارکس شما بیفتد

بهمن آبادی
اکتبر 1, 2021 در 2:57 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا بعد از پایان دوره فارکس مییتوانیم معاملات واقعی یا ریل انجام دهیم؟


  مدیر سایت
  اکتبر 2, 2021 در 11:41 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله شما به محض پایان دوره فارکس میتونید در ابتدا با کمک استاد و به مرور در مدت زمان کم به تنهایی ترید کنید و از بازار سوذ مستمر دریافت کنید . شما بعد از پایان کلاس فارکس متوجه میشید که سود گرفتن از بازار بسیار بسیار ساده است

کاوان
اکتبر 4, 2021 در 3:22 ق.ظ
پاسخ دهید

دو طرفه بودن بازار فارکس یعنی چی ؟ لطفا بیشتر توضیح بدید


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2021 در 4:52 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بازار فارکس بازاری است که شما میتوانید هم در بالا رفتن قیمت سود کنید و هم در پایین امدن قیمت سود ببرید که به اصلاحی به بازار future معروف است همینطور طریقه سود گرفتن رو میتونید با شرکت در دوره فارکس به صورت اموزش فارکس حضوری یا اموزش فارکس انلاین تجربه کنید و یاد بگیرید که به سود مستمر برسید

بهنیا
اکتبر 4, 2021 در 3:23 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا فعالیت در بازار فارکس یک جرم است ؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2021 در 4:50 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  خیر فعالیت در بازار فارکس به هیچ عنوان جرم محسوب نمیشه و شما میتونید به راحتی در این بازار فعالیت کنید البته به یاد داشته باشید که برای فعالیت باید بخوبی اموزش ببینید و اطلاعات کافی در زمینه فارکس داشته باشید و پرایس اکشن رو خوب یاد بگیرید

صحت
اکتبر 4, 2021 در 3:25 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا بازار فارکس جای امنی برای سرمایه گذاری است؟به قدری امن هست بازار فارکس که مبالغ میلیاردی سرمایه گذاری کرد؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2021 در 4:46 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله بازار فارکس امن ترین بازاری است که شما میتونید به اون اطمینان کنید و مبالغ بالای سرمایه گذاری رو در بازار فارکس انجام بدید
  بازار فارکس ارز ارزهای دیجیتال هم امنیت بالاتری داره

اکتبر 4, 2021 در 3:26 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من میخواستم در بازار فارکس سرمایه گذاری کنم و میخواستم بدونم بازار فارکس بهتره یا ارزهای دیجیتال؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2021 در 4:44 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام
  طبیعتا بازار فارکس از ارزهای دیجیتال بسیار کم ریسک تر است و همینطور این بازار بیشتر برای نوسان گرفتن مناسب است و ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری های بلند مدت
  کارمزد معاملاتی بازار فارکس بسیار کمتر از بازار رمز ها میباشد
  مدیریت سرمایه در بازار فارکس به صورت پشرفته رعایت میشود که ارزهای دیجیتال این چنین نیست

رضوانی
اکتبر 4, 2021 در 3:29 ق.ظ
پاسخ دهید

من دوره فارکس شمارو گذروندم و خیلی خیلی راضی بودم هم از نوع آموزش و اساتید و هم از بروز بودن مطالب و از همه مهمتر اینکه در اواخر دوره آموزش فارکس تونستم با کمک اساتید آسا بورس معاملات ریا و واقعی انجام بدم و تا الان برآیند مثبتی داشتم که همه ی این موفقیت در بازار فارکس رو مدیون شما و تیم خوبتون هستم .


فرهانی
اکتبر 13, 2021 در 4:56 ق.ظ
پاسخ دهید

ایا برای دوره آنلاین فارکس هم مدرک صادر میکنید؟


  مدیر سایت
  اکتبر 13, 2021 در 3:57 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام تمامی مدارک آموزشگاه آسا بورس بصورت امتحان خضوری در مرکز انجام میشود بنابراین برای گرفتن مدرک چه کلاس های حضوری فارکس چه کلاس های انلاین فارکس یا بقیه دوره ها باید به ضورت حضوری در مرکز امتحان بدید

آزاد
اکتبر 17, 2021 در 10:54 ق.ظ
پاسخ دهید

من میخوام فارکس رو شروع کنم ولی هیچی از فارکس نمیدونم میخواستم بدونم برنامه آموزشگاه آسا بورس برای دوره صفر تا صد بازار فارکس چیه؟ آیا تمام دوره ها صفر تا صد هستند؟


  مدیر سایت
  اکتبر 17, 2021 در 5:03 ب.ظ
  پاسخ دهید

  تمامی دوره های آموزشگاه اسا بورس به صورت مبتدی تا پیشرفته است و صفر تا صد بازار فارکس و تمامی بازارهای مالی دیگر را نیز آموزش میدهد به دلیل اطمینان از استراتژی سودآوری شما تضمین شده است

مدیر سایت
اکتبر 17, 2021 در 5:02 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ممنون از انتخاب شما
سیستم و استراتژی فارکس که در اموزشگاه اسا بورس تدریس میشه با ترکیب مدیریت سرمایه انحصاری و کاملا پیشرفته سود گرفتن از بازار فارکس را برای شما تضمین میکند


نوامبر 9, 2021 در 2:21 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام. آیا تحلیل فاندامنتال در بازار فارکس با ارزهای دیجیتال یکی هست؟


  مدیر سایت
  نوامبر 10, 2021 در 1:57 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  خیر تحلیل فاندامنتال در بازار فارکس با ارزهای دیجیتال کاملا کاملا متفاوت میباشد و تمامی موارد اعم از نخوه رسیدن اخبار نخوه خواندن اخبار نخوه علمکرد اخبار و همینطور منشع و مبدا اخبار متفاوت است و کهک تر از همه نحوه معاملات با فاندامنتال و اخبار کاملا متفاوت است

نوامبر 9, 2021 در 2:29 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا با بیتکوین یا رمزهای دیگر میتونیم حساب فارکس رو در بروکر شارژ کنیم؟


  مدیر سایت
  نوامبر 10, 2021 در 1:53 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله یکسری بروکر ها برای واریز و برداشت از حساب رمز ارز یا بیتکوین رو به عنوان ارز پایه قبول میکنند

نوامبر 15, 2021 در 1:51 ق.ظ
پاسخ دهید

نوسان گرفتن در بازار فارکس به چه صورت است ؟ آیا در کلاس فارکس شما آموزش نوسان گرفتن هم میدهید؟


  مدیر سایت
  نوامبر 15, 2021 در 9:57 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بازار فارکس بازار نوسان هاست و بهترین بازار برای نوسان گرفتن است . کمتر کسی در بازار فارکس به فکر معاملات بلند مدت است و شما در طول روز میتونید حتی بر روی یک جفت ارز بارها نوسان بگیرید چه برسه به جفت ارزهای دیگه . پس بخاطر بالا بودن تعداد دارایی های قابل معامله در بازار میتونید بهترین نوسانات را در بازار بگیرید .
  بله اصل اموزش ما در بازار فارکس نوسان گرفتن است و استراتژی های نوسان گیری رو میتونید بخوبی یاد بگیرید که تماما انحصاری و دقیق است

omid
نوامبر 15, 2021 در 1:54 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام به دلیل اسقبال خوب مردم از فارکس آیا بازار فارکس واقعا درآمد خوبی دارد؟


  مدیر سایت
  نوامبر 15, 2021 در 9:15 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  قطعا بازار فارکس بهترین محل برای کسب درآمد است ولی میزان درآمد بستگی به میزان سرمایه گذاری در این بازار و نوع معامله گری دارد اما سوداوری در بازار فارکس نیازمند دانش و تجربه کافی است با شرکت در دوره فارکس میتونید تمام نیاز های خودتون رو رطرف کنید و در کمترین زمان در بازار فارکس به سوداوری برسید . سوداوری با سبک بورس اسا در بازار فارکس قطعی است

نوامبر 15, 2021 در 2:13 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من میخوام تو کلاس فارکس و دوره فارکس شما ثبت نام کنم ولی بهتر نیست قبلش یک مقداری در حساب دمو کار کنم تا تجریباتم بالاتر بره؟


  مدیر سایت
  نوامبر 15, 2021 در 2:59 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  طبیعتا هرچقذر که شما با امادگی بیشتری در کلاس و دوره فارکس اموشگاه ما شرکت کنید زودتر در بازار فارکس به سودآوری میرسید
  برای باز کردن حساب دمو هم با اموزشگاه تماس بگیرید تا راهنمایی کنن شمارو

نوامبر 25, 2021 در 2:01 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام . آیا تو بازار فارکس میشه سهام و اوراق بهادار هم خرید و فروش کرد؟


  مدیر سایت
  دسامبر 3, 2021 در 3:15 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله این امکان وجود داره که معامله گران با شروع بازار امریکا به خرید و فروش سهام بپردازند . لازم به ذکر هستش که خرید فروش سهام در فارکس سود بسیار خوبی داره اما تحلیل سهام های وال استریت باید با روش خاصی انجام بشه که تمامی روش ها در دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا به صورت عملی اموزش داده میشود

دسامبر 10, 2021 در 3:20 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بپرسم که سبک ترید و اموزش اساتید شما در فارکس چیه؟


  مدیر سایت
  دسامبر 12, 2021 در 10:52 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  سبک ترید اساتید اموزشگاه بورس اسا کاملا بر اساس پرایس اکشن پیشرفته است و تمامی اموزش های بازار فارکس هم بر اساس پرایس اکشن میباشد به این معنی که هر استراتژی ای که اموزش داده میشود استراتژی ای است که خود اساتید اموزشگاه بورس اسا معامله و ترید میکنند

دسامبر 10, 2021 در 3:24 ق.ظ
پاسخ دهید

ایا فارکس مربوط به سهم های کشورهای دیگه هم میشه؟


  مدیر سایت
  دسامبر 12, 2021 در 10:49 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله
  اکثر بروکرها معمولا تمامی سهام های امریکایی رو ارائه میدن تا شما بتونید خرید و فروش رو انجام بدید و برخی از بروکرها هم سهام های روسی یا اروپایی هم در نمادهای معاملاتی خودشون داره که معامله گران بتوانند استفاده کنند

دسامبر 10, 2021 در 3:26 ق.ظ
پاسخ دهید

ایا از پرایس اکشن فقط تو فارکس استفاده میکنند؟ و این که سبک پرایس اکشن برای فارکس خوبه؟


  مدیر سایت
  دسامبر 12, 2021 در 10:47 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام . خیر سبک پرایس اکشن یکی از بهترین سبک های معاملاتی در بازارهای مختلف است حتی در بازار بورس اما در بازار فارکس بخاطر نقدینگی بالا خیلی خیلی بهتر جواب میده

دسامبر 10, 2021 در 3:32 ق.ظ
پاسخ دهید

ایا از گوشی موبایل هم میشه بازار فارکس رو تحلیل کرد؟ یا از گوشی موبایل معاملات رو ببندیم و باز کنیم؟


  مدیر سایت
  دسامبر 12, 2021 در 10:38 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله با گوشی موبایل یا تبلت های اندروید و ios هم میشه ترید کرد ولی برای درست تحلیل کردن باید با کامپیوتر و لپ تاپ کارهای تحلیلی رو انجام داد اما اگر شما معاملات باز دارید و میخواید مدیریت معاملات رو در خارج از محدود کاری تون انجام بدید میتونید از گوشی ها و تبلت ها استفاده کنید در غیر این صورت توصیه نمیشه

دسامبر 14, 2021 در 11:39 ق.ظ
پاسخ دهید

فرق بین فارکس و ارز دیجیتال چیه ؟ یه سری افراد میگن ارز دیجیتال سود بهتری داره و یه سری ها هم میگن که فارکس سود بیشتری داره لطفا راهنمایی کنید


  مدیر سایت
  دسامبر 17, 2021 در 3:15 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بازار فارکس بازار بزرگتری نسبت به ارزهای دیجیتال یا کریپتو کارنسی ها هستش و نقدیندگی خیلی بالایی نسب به ارزهای دیجیتال داره
  ولی بازار کریپتو ها بیشتر به درد هولد کردن و سرمایه گذاری بلند میخوره و بازار فارکس به درد نوسان گرفتن و ترید کردن

دسامبر 14, 2021 در 12:32 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام واریز و برداشت و افتتاح حساب رو تو دوره فارکسی که ثبت نام میکنید اموزش میدید؟


  مدیر سایت
  دسامبر 17, 2021 در 3:09 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله تو دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا سه جلسه اول دوره به مبانی یازار اختصاص داره که اموزش نحوه واریز و برداشت در فارکس هم گفته خواهد شد

شعبانی
دسامبر 19, 2021 در 2:04 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم که اسم اساتیدتون برای برگزاری دوره اموزشی چیه؟


  مدیر سایت
  دسامبر 19, 2021 در 3:39 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اساتید اموزشگاه فارکس اسا بورس مهندس عزیزی و مهندس حیدری هستند که هر دوی اساتید معامله گر و استادان بزرگ در زمینه فارکس با حساب معاملاتی و استیتمنت عالی و با سابقه 15 ساله در زمینه فارکس میتونند هم در زمینه اموزش فارکس و هم در زمینه ترید و کپی ترید کمک شما عزیزان کنند

ژانویه 9, 2022 در 5:41 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام برای انجام معاملات تو بازار فارکس باید با چه نرم افزاری کار کنیم؟


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 5:41 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما حتما باید با متاتریدر خرید و فروش در بازار فارکس رو شروع کنید و نجام دهید

ژانویه 9, 2022 در 5:43 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ضریب اهریمی تو فارکس با ارزهای دیجیتال فرق داره یا عین همدیگه هستن؟


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 5:40 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام ضریب اهرمی در بازار فارکس نسبت به کل پول است ولی در بازار کریپتو کارنسی ها شما میتونتید نسبت به درایی پول خودتون رو به بخش های مختلفی تبدیل کنید و اهرم های کم و زیاد رو انتخاب کنید که توضیحات کامل اهرم یا ضریب معاملاتی رو شما میتونید در دوره اموزش فارکس اموزشگاه کاملا یاد بگیرید

ژانویه 9, 2022 در 5:52 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام در دوره فارکس مجموعه اسا بورس چه مطالب اصلی ای اموزش داده میشه؟


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 5:38 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  دوره اموزش فارکس شامل مبانی بازار که خیلی مبحث مهمی است و به ریز توضیح داده میشود ، مدیریت سرمایه در بازار فارکس است که به صورت انحضاری اموزشگاه است
  اموزش نرم افزار و نرم افزارهای جانبی و شروع استراتژی های سود اور که به همه کمک میکنه تا هم در طول دوره فارکس و هم در بعد از پایان دوره فارکس به سود مستمر دانشپذیران عزیز برسند و همچنین تمامی نکات معامله گری و انجام معاملات کپی ترید هم شامل این اموزش فارکس است

ژانویه 9, 2022 در 5:54 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم که ایا در دوره اموزشی فارکس مجموعه بورس اسا نحوه معامله با اخبار هم اموزش داده میشه؟


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 2:56 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله یک شیوه ترید انحصاری بر اساس اخبار وجود داره که مجموعه اسا بورس به صورت کاملا علمی و سوداور در دوره حضوری و انلاین فارکس به دانشپذیران خودش اموزش داده میشه
  دوره فارکس امکوزشگاه بورس اسا کامل ترین دوره در سطح ایران میباشد

ژانویه 9, 2022 در 5:56 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من از دوره قبلی شما جا موندم خیلی مشتاقم که هرچی سریعتر بازار فارکس رو شروع کنم و ورود کنم میخواستم بدونم دوره بعدی فارکس شما کی برگزار میشه؟ ممنون میشم که اطلاع رسانی کنید


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 2:54 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  برای برگزاری دوره ها لطفا با اموزشگاه تماس حاصل فرمایید ولی دوره حدید فارکس ویژه بهمن و اسفند برگزار خواهد شد

ژانویه 9, 2022 در 6:04 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من در دوره ی یکی از اموزشگاه های معروف و اساتی بنام شرکت کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم با کلی پرس و جو اموزشگاه شمارو پیدا کردم میخواستم قبل از شرکت در دوره فارکس شما بدونم که ایا بعد از پایان دوره نتیجه خوبی میتونه حاصل بشه؟ لطفا راهنمایی کیند


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 2:53 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام دوست عزیز
  بله تمامی دانشپذیران مجموعه اموزشگاهی و تریدری اسا بورس به موفقیت و سوداوری مستمر در بازار فارکس رسیده اند
  به دلیل اینکه تمامی استراتژی ها علمی و بر پایه اصول ترید کردن بانک های جهانی در دوره حضوری و انلاین فارکس مجموعه بورس اسا اموزش داده میشود و همینطور مدیریت سرمایه انحصاری این تیم باعث موفقیت چشمگیر دوستان با مبالغ کم شده است

ژانویه 9, 2022 در 6:11 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میشه ظرفیت کلاس هارو بیشتر کنید البته شما تنها اموزشگاه فارکس هستید که به کامل ترین شکل در این زمینه فعال هست فقط خواهشی داشتم که اگه میشه رفیت کلاس ها بیشتر بشه ممنون میشم


  مدیر سایت
  ژانویه 25, 2022 در 2:48 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام ظرفیت کلاس ها به صورتی هستش که مشکلات کرونایی برای کسی دردسرساز نشه
  حداکثر برگزاری برای کلاس ها 7 نفره هستش که با فضای عالی مجموعه و رعایت پروتکل های بهداشتی کلاس های حضوری فارکس به بهترین نحو ممکن برگزار خواهد شد

مدیر سایت
آوریل 10, 2022 در 5:02 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام تمامی بازارهای مالی ریسک بالایی دارند اما اگر شما تمامی اصول بازار فارکس و مدیریت سرمایه رو به صورت حرفه ای یاد بگیرید هیچ خطری شمارو تهدید نمیکنه الیته به استراتژی هم بستگی دارد که در دوره فارکس اموزشگاه اسا شما به بهترین استراتژی فارکس خواهید رسید


مدیر سایت
آوریل 10, 2022 در 5:03 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . بله بازار فارکس پتانسیل بسیار بالایی در کسب درامد دلاری دارد اما این درامد دلاری ملزم به اموزش حرفه ای فارکس میباشد.


مختاری
آوریل 22, 2022 در 1:51 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ایا در این دوره فارکس مطالب پرایس اکشن کامل اموزش داده میشود یا دوره پرایس اکشن مطالبی که اموزش میدید با دوره فارکس متفاوته؟


  مدیر سایت
  آوریل 22, 2022 در 2:00 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  خیر به تمامی مطالب پرایس اکشنی که در دوره پرایس اکشن اموزش داده میشود با کلاس فارکس کاملا یکی است

آوریل 22, 2022 در 1:52 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام مطالب تحلیلی کلاس فارکس با بازار کریپتوها متفاوته هستش ؟


  مدیر سایت
  آوریل 22, 2022 در 1:58 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  ببینید مطالب تحلیلی تمامی بازار ها تقریبا یکی است اما در یکسری از موارد مانند سشن ها و شناسایی رفتار بازیگردان بازار ها متفاوت هستش که در هر دوره اموزشی به صورت تخصصی چه در کلاس فارکس و چه در کلاس ارز های دیجیتال به ان موضوع پرداخته میشود.

مدیر سایت
آوریل 22, 2022 در 2:31 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام دوست عزیز
تمامی بازارهای مالی ریسک بالایی دارند اما تیم بورس اسا به ویژه اساتید این اموزشگاه راه سریع و راحت کسب درامد دلاری را در بازار فارکس به شما بخوبی اموزرش میدهند و همینطور در کلاس فارکس یاد خواهید گرفت که چطوری هم بر ترس خودتون غلبه کنید و هم در بازار فارکس به سریع ترین شکل ممکن به درامد خوبی برسید و شما تنها با اموزش میتوانید به تمام خواسته های خودتون در بازار فارکس دست پیدا کنید


مدیر سایت
آوریل 22, 2022 در 2:34 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام
بله سود گرفتن و درامد دلاری از بازار فارکس کار بسیار ساده و راحتی به شرطیکه شما بتونید این بازار رو بخوبی یاد بگیرید و اموزش ببنید که در کلاس فارکس و دوره فارکس شما هرچیزی از بازار فارکس نیاز داشته باشید یاد خواهید گرفت دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا کامل ترین و پیشرفته ترین کلاس فارکس در سطح ایران و حتی جهان هسنش که راه ساده درامد دلاری را در بازار فارکس برای شما عزیزان هموار میکند


لواسانی
آوریل 27, 2022 در 12:50 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام کلاس های فارکس شما با توجه به شرایط کرونا چند نفره برگزار میشه ؟


  مدیر سایت
  آوریل 27, 2022 در 1:02 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام باتوجه به شرایط همه گیری کرونا بهتر هستش کلاس های فارکس به صورت انلاین برگزار شود اما اموزرشگاه بورس اسا با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی کلاس های حضوری فارکس هم برگزار میکند که ظرفیت کلاس ها از 2 تا 6 نفر برگزار خواهد شد

علیرضا خالدی نیا
می 22, 2022 در 4:20 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم کلاس حضوری فارکس اموزشگاه شما فقط در تهران برگزار میشه؟
چنتا از دوستانم کلاس های فارکس تهران شمارو ثبت نام کردند و راضی بودند ولی من امکان اومدن به تهران رو ندارم و از کلاس های انلاین و سنگین بودنش خوشم نمیاد اونم کلاس انلاین فارکس که فکر میکنم سنگین باشه برام
اموزشگاه فارکس شما در کجا ها شعبه داره؟


  مدیر سایت
  می 23, 2022 در 12:06 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  اموزشگاه بورس اسا در مشهد هم شعبه برای کلاس های حضوری فارکس دارد ولی در حال حاضر دوره فارکس حضوری فقط در تهران و مشهد برگزار میشود ولی برای افرادی که در شهرهای دیگر هستند کلاس های فارکس یا به صورت انلاین یا به صورت فشرده برگزار میشود

می 31, 2022 در 5:37 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم راز و رمز موفقیت در بازار فارکس چیه ؟ دوره فارکس اموزشگاه شما چه کمکی میتونه به من بکنه برای موفقیت در بازار فارکس؟


  مدیر سایت
  می 31, 2022 در 5:46 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  دوره فارکس آموزشگاه بورس اسا نه تنها به اموزش استراتژی های معاملاتی مبانی بازار فارکس و مدیریت سرمایه و…. میپردازد بلکه هدف این آموزشگاه فارکس برای برگزاری دوره های انلاین و حضوری فارکس ساختن تریدر و معامله گر است زیرا تریدر شدن فقط به اموزش مواردی که عرض شد نیست بلکه باید لایف استایل تریدری و سبک زندگی تریدری داشته باشید از خورد و خوراک در زندگی گرفته تا تک تک رفتارهای ما بعنوان یک معامله گر در زندگی باید حرفه ای شود اموزشگاه ما به شما کمک میکنه تا شما از هر لحاظی به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

ژوئن 1, 2022 در 11:38 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر
آیا کلاس حضوری و انلاین همزمان با هم برگزار میشه ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 1, 2022 در 1:35 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بعضی از کلاس های فارکس با رضایت دانشپذیران به صورت انلاین یا مجازی با کلاس حضوری همزمان برگزار میشود

ژوئن 1, 2022 در 11:39 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر
شما خودتون کلاس انلاین پیشنهاد میدید یا حضوری در دوره فارکس ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 1, 2022 در 1:32 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام از لحاط کیفیت هر دوتا دوره کاملا یکی هستند معمولا برای افرادی که خارج از تهران هستند کلاس مجازی فارکس را پیشنهاد میدیم ولی برای افرادی که در تهران هستند کلاس حضوری پیشنهاد میشه

نیکا
ژوئن 1, 2022 در 11:41 ق.ظ
پاسخ دهید

درود
من شنیدم کسی که میخواد در فارکس کار کنه باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشه این موضوع درست است ؟من زبانم ضعیفه


  مدیر سایت
  ژوئن 1, 2022 در 1:30 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  خیر زبان انگلیسی خوب اصلا مهم نیست در بازار فارکس بجز چندتا اصطلاح بازار فارکس که یاد گرفتنش سخت نیست که در کلاس فارکس یاد خواهید گرفت و اینکه الان شما میتونید با کلی ابزار مفاهیم رو ترجمه کنید

احمدی
ژوئن 1, 2022 در 11:44 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام
جهت دوره فارکس چه کتابهایی رو پیشنهاد میدید؟


  مدیر سایت
  ژوئن 1, 2022 در 1:27 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  مجموعه کتابهای اقای مارک داگلاس و جادوگران بازارهای مالی کتابهای مناسب برای روانشاسی بازار فارکس هستند
  کتاب برای تحلیل تکنیکال پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه

احمدی
ژوئن 1, 2022 در 11:54 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام
ثبت نام در بروکر انجام دادم احراز هویت چقدر طول میکشه ؟شما خودتون در دوره فارکس ثبت نام در بروکر هم دارید؟


  مدیر سایت
  ژوئن 1, 2022 در 1:13 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  درصورتی که شما به تنهایی در بروکر ثبت نام کردید و مدارک را به درستی آپلود کردید و مشخصات خودتون هم کامل کردید یک روز کاری زمان میبره تا حساب شما در بروکر فعال بشه
  بله اموزشگاه فارکس بورس اسا هم اگر ثبت نام نکرده باشید ثبت نام رو براتون انجام خواهد داد

بهرامی
ژوئن 4, 2022 در 1:57 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من کلاس های زیادی گذراندم و از 12 سال قبل با بازار فارکس اشنا شدم ولی نتونستم سود خوبی کسب کنم همه موارد تحلیلی مثل الگو ها و فیبوناچی هم بلدم ولی نمیدونم چطوری و کجا ازش استفاده کنم ؟ بعد از کلی تحقیق اموزشگاه شمارو انتخاب کردم میخواستم بدونم که کلاس شما چه فرقی با بقیه کلاس ها داره و چطوری میتونه کمکم کنه برای درامد دلاری و سود مستمر از بازار فارکس؟


  مدیر سایت
  ژوئن 4, 2022 در 2:09 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عریز ممنون از انتخاب و محبت شما نسبت به اموزشگاه ما بعنوان بهترین دوره فارکس و بهترین اموزشگاه فارکس . باید خدمتتون عرض کنم که فوت کوزه گری در فارکس را ما به شما اموزش میدیم و این مشکلاتی که شما فرمودین مشکلات همه دانشپذیران فارکس در کل ایران است که نمیدونن از اطلاعاتی که در فارکس دارن چطوری استفاده کنن و ما به شما یاد میدیم که مثلا کی دنبال الگو باشید و کی منتظر استفاده از مثلا فیبوناچی باشید که قطعا مطمن هستیم که در هیچکدام از کلاس های فارکس و پکیج های فارکس گفته نشده و به صورت صددرصد موسسه بورس اسا شما رو به درامد دلاری مستمر خواهد رساند و جای هیچ نگرانی ای نخواهد بود چرا که شما از اساتید بزرگ فارکس ایران و پشتیبانی قوی برخوردار خواهید بود.

نازنین فرهانی
ژوئن 8, 2022 در 4:22 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام
من کارمند هستم ساعات کلاستون طوری هست که بتونم شرکت کنم یا کلاسها فقط صبح هست ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 8, 2022 در 4:56 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله برای افراد کارمند ما ساعات و روزهای ویژه ای در نظر گرفتیم که باید با بخش اموزش تماس بگیرید و برای شما روزها و ساعت هایی رو در نظربگیرند که بتونید کلاس فارکس رو به صورت حضوری و بدون مشکلی شرکت کنید

ثریا حسینی
ژوئن 8, 2022 در 4:40 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من دوره پرایس اکشن در دوره کرونا با اموزشگاه گذروندم اون زمان انلاین بودید الان هم دوره هاتون آنلاین یا حضوری ؟ من ترجیح میدم دوره حضوری شرکت کنم


  مدیر سایت
  ژوئن 8, 2022 در 8:08 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله یه زمانی بخاطر شرایط همه گیری کرونا کلاس های آموزشگاه فقط بصورت انلاین برگزار میشد اما الان بخاطر برطرف شدن مشکلات کرونا میتوانید در کلاس های حضوری فارکس ما هم شرکت کنید

برنا
ژوئن 15, 2022 در 1:17 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آموزشگاه فارکس شما فقط کلاس آموزش فارکس در تهران دارد یا کلاس آموزش فارکس در کرج هم دارید؟


  مدیر سایت
  ژوئن 15, 2022 در 3:27 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اموزشگاه بورس اسا فقط و فقط کلاس اموزش فارکس را در تهران و مشهد به صورت حضوری برگزار میکند و هیچ شعبه دیگری هم در مناطق مختلف ندارد که هر دوشعبه از امکانات اموزشی بسیار بالایی برخوردار است و بهترین اساتید فارکس در اموزشگاه ما تدریس میکنند تا دانشپذیران نتایج بهتری در معاملات خود بگیرند

برسام
ژوئن 15, 2022 در 1:19 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من درباره بهترین دوره فارکس خیلی تحقیق کردم میخواستم بدونم میتونم دوره حضوری فارکس آموزشگاه شما رو به صورت فشرده و خصوصی شرکت کنم؟


  مدیر سایت
  ژوئن 15, 2022 در 6:16 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله دوست عزیز اموزشگاه بورس اسا جزو معدود اموزشگاه های ایران است که اموزش فارکس را به صورت تخصصی و فشرده با کیفیت بالا اموزش میدهد برای شرکت در کلاس فارکس لطفا در سایت ثبت نام کنید یا با اموزشگاه فارکس تماس بگیرید

جنیدی
ژوئن 15, 2022 در 1:24 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم در کلاس حضوری فارکس آموزشگاه بورس آسا فیلم آموزش فارکس هم در اختیارمون قرار میدید؟


  مدیر سایت
  ژوئن 15, 2022 در 6:22 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  خیر ویدیو یا فیلم اموزش فارکس در کلاس ارایه نمیشود زیرا تمامی مباحث اموزشی فارکس کاملا انحصاری است و برای اموزشگاه فارکس بورس اسا میباشد

علیرضا یزدی
ژوئن 15, 2022 در 1:25 ب.ظ
پاسخ دهید

سرفصل های آموزش فارکس شما خیلی جدید و جذاب بود میخواستم بدونم دقیقا همین مطالب آموزش داده میشه؟


  مدیر سایت
  ژوئن 16, 2022 در 3:09 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله اموزشگاه فارکس مجموعه ما به تمامی سرفصل های فارکس را که نوشته شده اموزش میدهد و همچنین به تمامی تعهدات خود مبنی بر اموزش فارکس عمل میکند

فرزانه جهانگیری
ژوئن 18, 2022 در 9:49 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام واقعا در دوره فارکس همین سرفصلها رو میگید این خیلی عالیه برای ثبت نام همینجا اسم بنویسم کاقیه ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 18, 2022 در 8:11 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله اموزشگاه بورس اسا در تمامی دوره های اموزشی خود مثل دوره اموزش فارکس به تمامی تعهداتی که داده مانند سرفصل ، پشتیبانی ، نوع اموزش و اساتید و… پایبند هست که تمامی نکات عمل خواهد کرد که سرفصل های فارکس هم جزو همین تعهدات میباشد . بله برای ثبت نام در فارکس و ثبت نام در دوره فارکس در همین صفحه اقدام نمایبد

مهدی پیرهادی
ژوئن 18, 2022 در 10:00 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام بهترین دوره فارکس من در آموزشگاه بورس آسا گذروندم .ممنون از استاد حیدری عزیز


  مدیر سایت
  ژوئن 18, 2022 در 8:14 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام سپاسگزارم نظر لطف شماست همه اساتید اموزشگاه بورس اسا تمامی تلاش خودشون رو میکنند تا بتونند دانشپذیران را به سود مستمر در بازارهای مالی برسانند مخصوصا بازار فارکس

موسوی
ژوئن 18, 2022 در 10:13 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من دو سال پیش کلاس آنلاین بورس شرکت کردم ولی امسال دوره حضوری فارکس اموزشگاه اسا بورس شرکت کرم واقعا دوره حضوریتون عالی بود ممنون از انرژی که برام گذاشتید .


ژوئن 18, 2022 در 10:15 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام بورس آسا در شهرستانهای دیگه شعبه دارد یا فقط در تهران هستید ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 22, 2022 در 12:50 ب.ظ
  پاسخ دهید

  اموزشگاه بورس اسا فقط و فقط در تهران و مشهد شعبه دارد اگر اقدام به کلاس های حضوری دارید شعبه مشهد اموزشگاه به شما نزدیکتر هست

شقایق ذنوزاده
ژوئن 18, 2022 در 10:17 ق.ظ
پاسخ دهید

درود من شهرستان سمنان هستم و خیلی مایلم در دوره فارکس حضوریتون شرکت کنم راهنمایی میفرمایید


  مدیر سایت
  ژوئن 23, 2022 در 2:42 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام برای ثبت نام در حضوری فارکس یا دوره انلاین فارکس یا در بخش ثبت نام کلیک کنید و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید یا در با اموزشگاه بورس اسا تماس بگیرید

قاسم
ژوئن 18, 2022 در 10:19 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من ادم مذهبی هستم و درامد حاصل از اینجور بازارها برام مهم هست که حلال یا نه .درآمد فارکس حلال است ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 20, 2022 در 6:08 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  برای پاسخ به این سوال نظر مراجع تقلید راجع به بازار فارکس را مطالعه کنید

جهان
ژوئن 18, 2022 در 10:21 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام بورس آسا بسته اموزشی (پکیج اموزشی ) دوره فارکس ندارد که بتونیم خرید کنیم ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 20, 2022 در 5:48 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اموزشگاه فارکس بورس اسا فقط و فقط دوره حضوری فارکس و دوره انلاین فارکس را برگزار میکند و هیچ پکیج اموزشی ای ندارد و اگر جایی شما پکیج اموزش فارکس به اسم بورس اسا دیدید فطعا کلاه برداری است و اموزشگاه فارکس بورس اسا هیچ وقت اعتقادی به پکیج اموزش فارکس ندارد

سمیه آزادی
ژوئن 18, 2022 در 12:14 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام
برای شرکت در دوره فارکس اموزشگاه اسا بورس نیاز به مدرک دانشگاهی هست ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 20, 2022 در 5:20 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست گرامی
  خیر شما برای شرکت در کلاس فارکس هیچ نیازی به داشتن مدارک داشنگاهی یا حتی مدارک دانشگاهی مربوط به فارکس ندارید و تنها نیازی به هیچ پیش زمینه راجع به بازار فارکس هم ندارید دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا اموزش فارکس صفر تا صد را ارائه میدهد و برای اموزش فارکس برای مبتدی و حرفه ای طراحی شده است

ژوئن 20, 2022 در 6:54 ب.ظ
پاسخ دهید

ممنون از اطلاعات مفیدتون


فاطمه شاملو
ژوئن 22, 2022 در 9:48 ق.ظ
پاسخ دهید

ممنون از مطالب مفیدتون در مورد دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا


مجید
ژوئن 22, 2022 در 3:01 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام از تجربیات افراد موفق در فارکس و ایرانیان موفق در فارکس امکانش هست فیلم بزارید


ژوئن 25, 2022 در 8:36 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم اونایی که مثل من مبتدی و اماتور هستند هم میتونن تواین دوره شرکت کنند؟


  مدیر سایت
  ژوئن 25, 2022 در 8:44 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله دوره آموزش فارکس هم برای افراد مبتدی و اماتور و هم برای کسانی که چندساله در این بازار هستند یا نمیتوانند سود بگیرند یا راضی نیستند و حتی افراد خیلی حرفه ای هم مناسب است

ژوئن 25, 2022 در 8:37 ب.ظ
پاسخ دهید

برای شرکت در این دوره سابقه معامله گری هم نیاز هست؟


  مدیر سایت
  ژوئن 25, 2022 در 8:43 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام خیر به هیچ عنوان برای شرکت در کلاس فارکس اموزشگاه بورس اسا نیاز به سایقه معامله گری ندارید

بحری
ژوئن 26, 2022 در 11:34 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من توی گوگل 10 آموزشگاه برتر دوره فارکس و ارز دیجیتال سرچ کردم اسم اموزشگاه بورس آسا را معرفی کرد امکاننش هست بفرمایید که اموزش ها به چه صورت هست که باعث شده جز بهترین ها باشید ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 26, 2022 در 11:37 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام . ابتدا از اساتید اموزشگاه بورس اسا شروع میکنم بهترین اساتید فارکس و هستند که هم تریدر های قابلی هستند و هم سابقه درخشانی در اموزش و پرورش شاگرد و پرورش تریدر دارند و نکته بعدی سرفصل های اموزشی است که کاملا انحصاری و نوین ترین سبک اموزش هست و جرات کامل ترین دوره فارکس است و نکته بعدی هدف اموزشگاه بورس اسا است که پرورش معامله گر است نه صرفا اموزش و بهترین نکته پشتیبانی اموزش فارکس و است که به بهترین شکل پشتیبانی انجام میشود تا هیچ مشکل و نقطه ضعفی باقی نماند

محمدرضا
ژوئن 27, 2022 در 4:36 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا کلاس اموزشی فارکس فقط تئوری میباشد ؟


  مدیر سایت
  جولای 4, 2022 در 3:28 ب.ظ
  پاسخ دهید

  خیر هیچکدوم از دورهای اموزشی اموزشگاه بورس اسا بصورت تئوری نیست چون بازاراهای مالی تئوری نیستند و قطعا کارهای عملی و ترید لایو در بازار هنگام کلاس داریم مخصوصا بازار فارکس که تخصص اموزشگاه بورس اسا قطعا فارکس است و افتخار ما سوداوری همه دانشپذیران است

عطایی
ژوئن 27, 2022 در 4:40 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام سطح رضایت دانشجویان قبلی شما چگونه است و آیا در بازار فارکس موفق هستند؟


  مدیر سایت
  جولای 4, 2022 در 3:16 ب.ظ
  پاسخ دهید

  بله برای سطح رضایت دانشجویان میتونید هم در ویدیو هایی که بارگزاری شده و هم از نظرات دانشجویان در سایت متوجه شید که همه داشنپذیران برایند مثبت دارند

معماریان
ژوئن 27, 2022 در 4:49 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام کلاس های آموزش فارکس در مجموعه شما فقط بصورت حضوری برگزار می شود من در شیراز هستم


  مدیر سایت
  ژوئن 27, 2022 در 7:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  خیر کلاس های فارکس اموزشگاه بورس اسا هم به صورت حضوری است و هم به صورت انلاین و هرجای دنیا که باشید میتوانید در کلاس فارکس شرکت کنید

سمیرا جلیلی
ژوئن 27, 2022 در 4:52 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام اگر دانشجو دوره فارکس جلسه ای را غیبیت نماید،آیا قابل جبران هست؟


  مدیر سایت
  ژوئن 27, 2022 در 7:50 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله قطعا قابل جبران هست اگر کلاس خصوصی فارکس باشد که یک جلسه جبرانی برگزار میشود و اگر دانشپذیر در کلاس غمومی باشید باید یک جلسه خصوصی برای کلاس جبرانی برگزار شود

سامان
ژوئن 29, 2022 در 10:15 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام آموزشگاه بورس آسا ربات هایی که در دوره فارکس گفتید را رایگان به افراد میدن یا هزینه داره


  مدیر سایت
  جولای 4, 2022 در 2:46 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام خیر ربات ها برای دانشپذیران اموزش فارکس یا دوره فارکس کاملا کاملا رایگان است و پشتیبانی هم دارد

نارونی
ژوئن 29, 2022 در 10:28 ق.ظ
پاسخ دهید

پشتیبانی شما تا چه زمانی است


  مدیر سایت
  جولای 4, 2022 در 2:44 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام ما تا 6 ماه پشتیبانی اموزشی و معاملاتی داریم و به دانشپذیران کمک میکنیم بعد از اموزش راه و مسیر رو اشتباه نرن و سوداوری مستمر داشته باشند

زهرا امینی
جولای 2, 2022 در 3:16 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام هزینه دوره فارکس را میشود در چند قسط پرداخت کرد ؟


  مدیر سایت
  جولای 3, 2022 در 2:04 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله توی توضیحات هم هست شرایط پرداخت به صورت دو قسط هم امکان پذیر میباشد به این صورت که نصف هزینه کلاس فارکس قبل از شروع اولین جلسه و نصف هزینه دیگه بعد از شروع هفتمین جلسه باید تسویه شود

ابراهیمی
جولای 2, 2022 در 3:28 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام این پشتیبانی که در موردش صحبت کردید ایا هزینه داره ؟


  مدیر سایت
  جولای 3, 2022 در 2:02 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام خیر برای پشتیانی از دوره فارکسی که برگزار میشه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید

اراز بختیاری
جولای 6, 2022 در 11:29 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام زمان پشتیبانی دوره فارکس تا چه زمانی هست ؟


  مدیر سایت
  جولای 11, 2022 در 2:53 ب.ظ
  پاسخ دهید

  پشتیبانی آموزشی دوره فارکس آموزشگاه بورس اسا تا 6 ماه ادامه دارد ولی پشتیبانی معاملاتی بورس اسا تا زمانی که دانشپذیران با همکاری دارند ادامه خواهد داشت

جولای 13, 2022 در 12:44 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من تو این یکسالی که ارز دیجیتال نزولی بود نتونستم سود خوبی از بازار بگیرم بنظر شما اگه آموزش فارکس رو ببینم میتونم همیشه سودآور باشم؟


  مدیر سایت
  جولای 13, 2022 در 7:35 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز بازار فارکس یک بازار دو طرفه هستش و در کلاس فارکس شما اموزش میبینید که در همه ی شرایط بازار سودآور باشید و همینطور بازار فارکس موقعیت های معاملاتی بیشتری نسبت به ارز دیجیتال دارد

yaaaari
جولای 13, 2022 در 12:49 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام خدمت اساتید بزرگ فارکس آموزشگاه بورس آسا من میخوام برم خارج از کشور زندگی کنم میخواستم بدونم میتونم با آموزش فارکس و یادگیری فارکس تو هرکشوری پول خوبی دربیارم و فارکس رو بعنوان یک شغل پول ساز ببینم ؟


  مدیر سایت
  جولای 14, 2022 در 6:04 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله همیشه در همه مباحث آموزش فارکس آموزشگاه بورس آسا به این نکته پرداخته شده که فارکس به عنوان یک شغل حرفه ای در سراسر دنیا شناخته میشود و با شرکت در دوره فازکس اموزشگاه بورس اسا شما میتونید به سوداوری مستمر در هرکجای دنیا برسید و پولی خوبی دربیارید ما کنار شما هستیم تا موفقیت قطعی

جولای 23, 2022 در 11:44 ق.ظ
پاسخ دهید

میخواستم راجع به ترید لایو در کلاس فارکس بیشتر توضیح بدید


  مدیر سایت
  جولای 23, 2022 در 12:38 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بعد از شروع آموزش تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن مثال های تمامی آموزش های فارکس و پرایس اکشن در حالت لایو بازار انجام میشود و تاجایی که بشه از گذشته بازار استفاده نخواهد شد و همچنین به غیر از مثال های آموزشی در لایو مزیت بزرگ ترید لایو با اساتید آشنایی با نحوه ترید کردن در بازار فارکس و همینطور آشنایی با نحوه ترید کردن بر اساس استراتژی هی آموزش داده شده بازار فارکس و پرایس اکشن باعث میشود تا دانشپذیران بجز یادگیری مباحث اموزش فارکس ترید کردن هم یاد بگیرند

یاسوجی
جولای 24, 2022 در 10:22 ب.ظ
پاسخ دهید

برای داشتن ربات بک تست استراتژی باید حتما در دوره فارکس ثبت نام کنم ؟


  مدیر سایت
  جولای 25, 2022 در 9:49 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله برای داشتن ربات بک تست استراتژی باید حتما در کلاس فارکس آموزشگاه فارکس آسا بورس شرکت نمایید و بر اساس استراتژی هایی که آموزش میبینید ترید و تمرین انجام دهید

جولای 24, 2022 در 10:25 ب.ظ
پاسخ دهید

من اگه تو کلاس های فارکس آموزشگاه بورس آسا شرکت کنم تبدیل به یک تریدر میشم ؟


  مدیر سایت
  جولای 27, 2022 در 8:49 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  برای تریدر شدن پارامترهای زیادی وجود داره که باید رعایت شود که یکسری عوامل با شرکت در دوره فارکس آموزشگاه فارکس مجموعه بورس اسا برطرف میشود و یکسری عوامل بستگی به خود شخص دارد که باید براساس اموزش هایی که در زمینه فارکس دیده است رعایت کند ولی با شرکت در کلاس های فارکس آموزشگاه بورس آسا شانس موفقیت و تریدر شدن در بازار فارکس بسیار بسیار بالاتر میرود

جولای 24, 2022 در 10:28 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم آیا ۳۶ ساعت کلاس فارکس آموزشگاه بورس آسا تمامی سرفصل هایی که توضیح دادین همراه با مثال کافی است برای یادگیری فارکس ؟


  مدیر سایت
  جولای 25, 2022 در 10:04 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله 36 آموزش فارکس برای این دوره فارکس کاملا کافی است ولی اگر حتی 36 ساعت هم به اتمام برسد هم برسد هم مهم نیست چون تا مطالب تمام نشود و دوستان هم کاملا آموزش نبینند کلاس فارکس و آموزش فارکس همچنان ادامه دارد

جولای 24, 2022 در 10:31 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا با شرکت در دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا و نکاتی که در توضیحات فرمودید می‌توان به سود قابل توجهی در بازار فارکس رسید و معامله گری را بعنوان یک شغل دانست ؟


  مدیر سایت
  جولای 25, 2022 در 3:02 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله صد در صد فارکس یک شغل پردرآمد در سطح جهان شناخته میشود و همینطور آموزشگاه فارکس مجموعه بورس آسا به همه دانشپذیران کمک میکند تا به درآمد های قابل توجهی برسند البته برای مسیر حرکت به سمت تریدر شدن باید حتما به خیلی نکات توجه کرد که متد آموزش فارکس نوین آموزشگاه بورس آسا مسیر تریدر شدن کاملا راحت و امکان پذیر شده و کمک میکنه به شما تا جزو 9 درصد یا 10 درصد برنده بازار فارکس باشید

جولای 25, 2022 در 10:52 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام هزینه کلاسارو بخصوص دوره فارکس و دوره ارز دیجیتال میشه داخل سایت هم بزارید


  مدیر سایت
  جولای 25, 2022 در 12:29 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله
  هزینه کلاس دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا 9/500/000 تومان هستش که میتونید یا یکجا یا در دو مرحله پرداخت کنید

جولای 25, 2022 در 2:29 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام میخواستم بدونم بهترین آموزشگاه فارکس آموزشگاه بورس آسا دوره رایگان فارکس هم داره که بتونم توش شرکت کنم و اطلاعات ابتدایی بازار فارکس را بدست بیارم ؟


  مدیر سایت
  جولای 25, 2022 در 3:15 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام در تاریخ های مشخص سمینار رایگان بازار فارکس برگزار میشود که برای اطلاعات بشتر حتما آموزشگاه تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع تاریخ و مکان سمینار فارکس بدست بیارید که بتونه کمکتون کنه تا بازار فارکس رو شروع کنید

محمد
جولای 26, 2022 در 10:06 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام دوره فاركستون اغلب چند نفرس من كلاساي پر جمعيت رفتم و اصلا خوب نبود دوره هاي شما چند نفره برگزارميشه؟


  مدیر سایت
  جولای 27, 2022 در 8:41 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا اغلب بین 2 تا 4 نفره برزگزار میشود . خیلی آموزشگاه ها بالای 15 نفر کلاس برگزار میکنند مکنند که ظبیعتا یادگیری دانشپذیران کم تر میشود و پشتیبانی هم ضعیف تر اما کلاس فارکس آموزشگاه بورس آسا تعداد دانشپذیران برای برگزاری دوره های فارکس را رعایت میکند

آقابالازاده
جولای 28, 2022 در 5:49 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام خدمت اساتید آموزشگاه فارکس آسا بورس من کلاس فارکس در جاهای مختلف زیاد رفتم ولی هم کیفیت آموزششون پایین بود و هم نتونستم نتیجه خوبی از اموزش فارکس بگیرم بخاطر همین یکم نسبت به آموزشگاه های فارکس در تهران بد بین شدم میخواستم سوال کنم اگر میشه یه نمونه از آموزش هاتون رو در سایت بورس آسا قرار بدید که من تصمیم بگیرم که ایا در دوره فارکس شما شرکت کنم یا نه ؟


  مدیر سایت
  جولای 28, 2022 در 5:57 ب.ظ
  پاسخ دهید

  نمونه اموزش های فارکس رو میتونید در کانال یوتیوب و آپارات با نام asa fx مشاهده کنید . بله متاسفانه خیلی از اموزشگاه های فارکس فقط به فکر کسب درامد هستند درصورتی که آموزشگاه فارکس ما نتیجه و سودآوری مستمر دانشپذیران مهم تر از دانشپذیر فارکس جدید است و هدف آموزشگاه بورس آسا پرورش معامله گر و تریدر است

مصطفی
جولای 30, 2022 در 3:25 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر هزینه اولیه که بخوایم وارد بازار مالی از جمله فارکس و ارز دیجیتال بشیم چقدر است ؟


  مدیر سایت
  جولای 30, 2022 در 6:03 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز یکی از بهترین مزیت های بازار فارکس و ارز دیجیتال این است که شما با سرمایه کم هم میتونید کارتون رو بعنوان یک تریدر شروع کنید فقط باید قبل از شروع حتما آموزش فارکس را دیده باشید . در دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا بخوبی یاد میگیرید که چطور با رعایت مدیریت سرمایه حرفه ای که بهترین اساتید فارکس در اختیارتون میزارند بتونید 100 دلار را در مدت زمان کمی تبدیل به هزاران دلار کنید هدف ما پرورش معامله گر فارکس است نه صرفا آموزش فارکس و برگزاری کلاس فارکس .

سمانه
جولای 30, 2022 در 3:36 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام هزینه دوره مقدماتی به چه صورت هست ؟


  مدیر سایت
  جولای 30, 2022 در 6:15 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام برای اطلاعات از هزینه آموزش صفر تا صد یا آموزش مقدماتی تا پیشرفته فارکس لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید تا از شرایط هزینه و شرایط ثبت نام در کلاس فارکس اطلاعات مورد نیازتون رو کسب کنید تا روند ثبت نام دوره فارکس با شرایط بهتری انجام شود

صادقی
آگوست 6, 2022 در 12:31 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام بنده تا چند ماه دیگه بازنشسته میشم و مایل هستم بعد از بازنشستگی وارد بازار فارکس یا ارز دیجیتال یا بورس ایران بشم .شما کدوم رو به من پیشنهاد میدید ؟


  مدیر سایت
  آگوست 10, 2022 در 1:57 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام همه ی بازارهای مالی خوب هستند و بسیار پردرآمد به نظر من شما میتونید تو همه بازارهای مالی فعالیت کنید و لذت کسب درامد دلاری را تجریه کنید

ترانه
آگوست 9, 2022 در 1:13 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ممنون از مطالب بسيار مفيدتون


سبحانی
آگوست 10, 2022 در 1:27 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من میخوام مهاجرت کنم بنظرتون فارکس میشه شغل برای من باشه که بتونم روش حساب کنم


  مدیر سایت
  آگوست 10, 2022 در 1:56 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله حتی در کشورهای پیشرفته فارکس رو بعنوان شغل اول و یا دوم میدانند و ارزش زیادی برایشان قائل هستند زیرا بازار فارکس درآمد بسیار بالایی دارد ولی بشرطی که خوب آموزش ببینید

حسینیان
آگوست 13, 2022 در 11:10 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام اگه قبلا اموزش دیده باشم ، نیاز هست که از اول دوره جامع فارکس را بگذرونم


  مدیر سایت
  آگوست 14, 2022 در 12:21 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام . نکته اول آموزشگاه بورس آسا هیچ آموزشی را بجز آموزش های خودش قبول نداره و نکته دوم اینکه یله صد در صد این دوره فارکس کامل ترین و حرفه ای ترین دوره فارکس در سطح کشور است

سلامی
آگوست 15, 2022 در 11:32 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام دوره بعدی دوره فارکس چه تاریخی هست در سایت زدید 15 مرداد که گذشته؟


  مدیر سایت
  آگوست 16, 2022 در 11:39 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام در مجموع نوبت های جدید کلاس های فارکس آموزشگاه بورس آسا در دو نوبت ابتدا و اواسط هرماه برگزار میشود که میتونید با ثبت نام در سایت بورس اسا و تماس با آموزشگاه فارکس ما نسبت به ثبت نام دوره فارکس اقدام نمایید

زارع
آگوست 16, 2022 در 2:19 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام روز بخیر من همه سر فصلهارو نمیخوام و میخوام دوره فارکس فقط مدیریت سرمایه اشو بگذرونم باید چکار کنم ؟


  مدیر سایت
  آگوست 17, 2022 در 5:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام برای این موضوع لطفا با شماره ای که در سایت درج شده تماس بگیرید و با مسول اموزش خانم حسنی مشورت کنید تا راهنمایی بشید ولی قطعا دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا کاملا جدید و انحصاری است

پور سلیمانی
آگوست 20, 2022 در 10:19 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر من خیلی مایلم دوره فارکس اموزشگاه بورس اسا را بگذرونم به دلیل سر فصلهایی که دارید ولی سوالی که وجود داره اینکه ما در ایران میتونیم براحتی در بازار مالی فارکس کار کنیم ؟


  مدیر سایت
  آگوست 22, 2022 در 2:44 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز هیچ مشکلی نیست برای کار و معامله در بازار فارکس تمامی سرفصل های فارکس این مجموعه هم انحصاری است و از دوباره تاکید میکنم از لحاظ قانونی کار دربازار فارکس هیچ منعی ندارد حتی سازمان فنی و حرفه ای کشور هم مدرک فنی و حرفه ای با عنوان تحلیلگر بازار جهانی اعطا میکند که آموزشگاه فارکس بورس آسا به شما دانشجویان عزیز کمک میکند تا مدرک را دریافت کنید

سوسنی
آگوست 21, 2022 در 11:07 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام در بازار اتی وجه تضمین داریم لورج در بازار فارکس همان وجه تضمین در آتی هست ؟


  مدیر سایت
  آگوست 22, 2022 در 2:52 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز بله دقیقا وجه تضمین همان لوریج یا اهرم معاملاتی در بازار جهانی فارکس است که در دوره آموزش فارکس کاملا اموزش داده خواهد شد

محمدی
آگوست 21, 2022 در 11:10 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام ایا آموزشگاه بورس اسا یا اساتید اموزشگاه کانالی دارید که سیگنال بدید اگر هست لطفا معرفی بفرمایید ؟برای آتی ،فارکس ،ارز دیجیتال


  مدیر سایت
  سپتامبر 6, 2022 در 2:39 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام درحال حاضر خیر ولی حتما تو برنامه های آینده آموزشگاه بورس آسا هستن که سیگنال فارکس را برای همه عزیران فراهم کنه ولی بخاطر داشته باشید ارایه سیگنال به اعضای انجمن آموزشگاه هست که باید عضویت تهیه کنید یا برای دانشپذیران دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا است.

آگوست 22, 2022 در 3:44 ب.ظ
پاسخ دهید

حداقل سرمایه برای شروع بازار فارکس چقدر است؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 6, 2022 در 2:42 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز برای شروع بازار فارکس بستگی به بروکر شما داره ولی معمولا بازار فارکس رو میتونید با 100 دلار هم شروع کنید که نحوه ترید کردن رو در دوره آموزش فارکس آموزشگاه بورس اسا کامل یادخواهید گرفت

saedi
آگوست 22, 2022 در 3:46 ب.ظ
پاسخ دهید

ممنون بابت دوره بی نظیرتون واقعا حرف نداره


شیما
آگوست 23, 2022 در 11:14 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام کمترین مبلغی که باید در فارکس میشه گذاشت برای ترید چه مبلغی است ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 13, 2022 در 3:40 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز برای شروع بازار فارکس با کمترین مبلغ بستگی به بروکر مورد نظر شما دارد ولی حداقل میزان سرمایه گذاری برای نرید 100 دلار است که باید حتما آموزش فارکس را خوب گذرانده باشید

سیستانی
سپتامبر 5, 2022 در 12:17 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام برای استفاده از بک تست استراتژی حتما باید دوره فارکس را بگذرونیم ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 13, 2022 در 3:38 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله حتما برای دسترسی به ابزارها و ربات های معاملاتی اموزشگاه بورس آسا حتما باید دوره فارکس آموزش بورس اسا را گذرانده باشید

دهقان
سپتامبر 13, 2022 در 12:08 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام شما خودتون بروکر معرفی میکنید ؟و کارای ثبت نام در بروکر را انجام میدهید ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 13, 2022 در 3:31 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز . بله بعد از این که شما در دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا شرکت کردید همکاران ما هم بروکر معتبر معرفی میکنند به شما و هم کارهای مربوط به ثبت نام بروکر را برای شما انجام میدهند که خیال شما از بابت بروکر و بازار فارکس راحت باشد

قاسمی
سپتامبر 13, 2022 در 12:21 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ضریب اهرمی تو فارکس با ارزهای دیجیتال فرق داره یا عین همدیگه هستن؟اایا شما در دوره فارکس اموزش میدید ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 13, 2022 در 2:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام برای اهرم ها یا لوریج در بازار فارکس با ارزهای دیجیتال کاملا متفاوت است و هرکدام قوانین و شرایط خاص خود را دارد که آموزش فارکس در اموزشگاه بورس آسا شما میتوانید تمامی اصطلاحات بازار فارکس و تفاوت بازار فارکس با ارزهای دیجیتال را آموزش ببینید

فائزه برخورداری
سپتامبر 13, 2022 در 12:51 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ایا تحریمها روی بازار فارکس برای ایرانیان مشکلی ایجاد نمیکنه ؟


  مدیر سایت
  سپتامبر 13, 2022 در 2:48 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام اگر تحریم ها از بیرون باشد هیچ ابرادی ندارد و بستگی به بروکر مورد نظر دارد ولی اگر از داحل مشکلی ایجاد شود باید طبق قوانین ایران عزیزمون عمل کنید اما درحال حاضر هیچ ایرادی ندارد و تحریم ها هیچ اثری در معاله در بازار فارکس نمیزارد

یزدانی
سپتامبر 19, 2022 در 2:17 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام مکان برگزاری کلاساتون کجاس؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2022 در 2:56 ب.ظ
  پاسخ دهید

  محل برگزاری دوره فارکس آموزشگاه بورس اسا در خیابان شریعتی روبروی حسنیه ارشاد بالای بانک تجارت پلاک 1106 طبقه اول

سماواتی
سپتامبر 24, 2022 در 11:04 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام چه مدرک تحصیلی لازم هست برای یادگیری دوره فارکس ؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2022 در 2:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام این دوره کامل کامل هستش و هیچ نیازی به محدودیت تحصیلی و سنی و جنسیتی وجود ندارد دوره فارکس آموزشگاه بورس آسا کامل ترین دوره آموزش فارکس ایران است

سهیل
سپتامبر 24, 2022 در 11:05 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من 15 سالم هست و خیلی مایلم دوره فارکس بگذرونم ایا امکانش هست یا باید سنم بیشتر بشه ؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2022 در 2:50 ب.ظ
  پاسخ دهید

  بله هیچ ایرادی نداره ما در دنیا معامله گران حرفه ای هم سن شما زیاد داریم که از سنین پایین تر شروع به آموزش دیدن کرده اند

سپتامبر 24, 2022 در 12:44 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام یه سوال این قطعی اینترنت در فارکس اختلال بوجود نمی اورد ؟


  مدیر سایت
  اکتبر 4, 2022 در 2:44 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام خیر اگر به اینترنت وای فای ئصل شید هیچ اتفاقی نمیفتد و میتوانید ترید کنید البته امیدواریم هرچی سریعتر مشکل حل شه و دسترسی به ایرنترنت ها مثل قبل شه

ارمین
اکتبر 10, 2022 در 12:08 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر
شما بسته اموزشی جهت دوره فارکس یا ارز دیجیتال ندارید


  مدیر سایت
  اکتبر 17, 2022 در 1:01 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام خیر در حال حاضر ولی در حال ضبط و آماده سازی ویدیوهای آموزشی فارکس هستند اساتید

نیری
اکتبر 16, 2022 در 11:56 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من میخوام در دوره فارکس شرکت کنم ولی همه سرفصلاتونو نیاز ندارم چکار باید انجام بدم ؟


  مدیر سایت
  اکتبر 17, 2022 در 12:59 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز کل سرفصل های فارکس در سایت آموزشگاه بورس آسا و در قسمت آموزش ها و دوره آموزش فارکس به صورت کامل میتونید ببینید

سید موسوی
اکتبر 16, 2022 در 11:57 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام ایا هزینه کلاس انلاین با حضوری یکی میباشد در دوره های فارکس و ارز دیجیتال؟


  مدیر سایت
  اکتبر 17, 2022 در 12:56 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله هزینه دوره فارکس حضوری و انلاین یکی است و از لحاظ کیفیت اموزش هم هیچ تفاوتی ندارند و بستگی به انتخاب شما دارد

رازی
اکتبر 24, 2022 در 1:18 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام آیا شما کپی ترید هم میکنید؟ مزایای کپی ترید چیه؟


  مدیر سایت
  اکتبر 29, 2022 در 2:42 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله کپی ترید هم انجام میدیم
  خوبی کپی ترید رو در قالب یک مقاله اماده خواهیم کرد که البته در کلاس حضوری فارکس هم تضویح داده خواهدشد

اکتبر 24, 2022 در 6:09 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا واقعا مبیشه تو بازار فارکس سود کرد؟


  مدیر سایت
  اکتبر 29, 2022 در 2:17 ب.ظ
  پاسخ دهید

  بله
  ولی کسانی که میخواهند تریدر بشوند راه خیلی سختی را در پیش دارند که برای تریدر شدن باید خیلی از پارامترها رو درنظر گرفت که اگر بازار فارکس و تریدر شدن را یک شغل دانست و با رعایت نکات اصلی میتوان به سود مستمر رسید

توکلی
نوامبر 1, 2022 در 2:21 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام واریز و برداشت و افتتاح حساب رودر دوره فارکس که ثبت نام میکنم اموزش میدید?


  مدیر سایت
  ژانویه 14, 2023 در 10:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله همه موارد پایه در بازار فارکس مثل واریز و برداشت یا افتتاح حساب در بروکر یا موارد تخصصی تر بصورت کامل در بازار فارکس اموزش داده خواهد شد و هیچ نیازی به دوره فارکس آموزشگاه های فارکس دیگر نیست

پارسی
نوامبر 1, 2022 در 2:25 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام حداقل سرمایه برای شروع در بازار فارکس چقدر است؟


  مدیر سایت
  ژانویه 14, 2023 در 10:50 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام حداثل سرمایه در بازار فارکس بستگی به بروکرها دارد ولی بصورت میانگین و استاندارد حداقل واریز یا سرمایه گذاری در بازار فارکس 100 دلار است

مبینی
نوامبر 1, 2022 در 2:28 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام دوره فاركس اغلب چند نفرس من كلاساي پر جمعيت رفتم و اصلا خوب نبود دوره هاي شما چند نفره برگزارميشه؟


  مدیر سایت
  ژانویه 14, 2023 در 10:48 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوره های فارکس بورس اسا در کلاس های 3 تا 5 نفره برگزار میشه و اعلب حالت خصوصی و نیمه حصوصی دارد و خود اموزشگاه بورس آسا کلاس هایی با تعداد نفرات بالا برگزار نمیکند زیرا کیفیت اموزش فارکس بشدت پایین می آیدو برای اموزشگاه فارکس ما کیفیت از کمیت خیلی مهمتر است و ارزش کار ما به یادگیری دانشپذیران است

عبدالقاسم
نوامبر 1, 2022 در 2:45 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام ایا از مدرک فنی و حرفه ایی دوره فارکس میشه به عنوان یه رشته تحصیلی نامبرد؟


  مدیر سایت
  ژانویه 14, 2023 در 10:44 ب.ظ
  پاسخ دهید

  مدرک فارکس اون هم مدرک معتبر فنی و حرفه ای خود بعنوان یک مدرک دانشگاهی است و در همه جا دنیا بسیار معتبر است و هیچ نیازی به همسان سازی و ترجمه ندارد

godarzi
ژانویه 10, 2023 در 11:27 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام
ممنون از دوره فارکس تون خیلی عالی و واقعا جامع بود .من این دوره رو جاهای دیگه هم گذرونده بودم ولی برای شما خیلی کامل تر بود ممنون از مجموعه بورس اسا


حسین زاده
ژانویه 21, 2023 در 11:32 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر
با وجود فیلترهای فعلی کار در فارکس دچار مشکل میشود ؟اگر مشکل دارد اموزشگاه بورس اسا چه راهکاری برای اینکار دارد ؟


  مدیر سایت
  می 28, 2023 در 10:31 ق.ظ
  پاسخ دهید

  با سلام
  بله، از آنجا که بورس آسا با بروکرهای معتبر جهانی همکاری نزدیکی دارد از این رو این امتاز را برای مشتریانش قایل شده تا آنها را از طریق سرور های داخل ایران و یا بدون فیلترینگ به این بازار متصل نماید.

ذولفقاری
ژانویه 21, 2023 در 11:34 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من شهرستان هستم و در اینترنت سرچ کردم شما جز بهترینها هستید در اموزش فارکس میخواستم ببینم در خوزستان شعبه ایی ندارید ؟


  مدیر سایت
  می 28, 2023 در 10:27 ق.ظ
  پاسخ دهید

  با سلام
  برای دوره های خضوری آموزش فارکس و آموزش ارزهای دیجیتال، آموزشگاه بورس آسا تنها در تهران و مشهد شعبه دارد و در استانهای دیگر شعبه ای ندارد. باتوجه به یکی بودن کیفیت کلاس های حضوری و کلاسهای آنلاین به دوستان پیشنهاد میشود در کلاسهای آنلاین شرکت کنند. برای این منظور آموزشگاه یک جلسه مشاوره رایگان آنلاین برای متقاضیان در نظر گرفته تا از کیفیت دوره های آنلاین اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

saghar
جولای 2, 2023 در 8:22 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام و روز بخیر
کلاس حضوری فعلا ندارید ؟


  مدیر سایت
  می 20, 2024 در 2:04 ب.ظ
  پاسخ دهید

  خیر،
  کلاسها بصورت آنلاین و با تعداد نفرات کم برگذار میشود تا از نهایت کارای برخودار باشد. و در انتها فیلم ضبط شده کلاس در اختیار دانش پزوهان قرار داده میشود.

قاسمی
جولای 2, 2023 در 8:35 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام
شما بسته آموزشی هم دارید و هزینه چقدر است؟


  مدیر سایت
  می 20, 2024 در 2:01 ب.ظ
  پاسخ دهید

  دوره فارکس فقط بصورت آنلاین برگذار می شود و فیلم کلاس فارکس در اختیار دانش پژوهان دوره قرار میگیرد.

sina
جولای 3, 2023 در 11:07 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام پسر من 11 سالش هست امکان داره در کلاسهای فارکس شرکت کنه ؟


  مدیر سایت
  می 20, 2024 در 1:59 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  سلام بله پیشنیاز دوره فارکس آشنایی عمومی با کامپیوتر و کمی زبان انگلیسی است.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *