آموزش بازار بورس ایران همراه با بازار آتی

کامل ترین آموزش بازار بورس ایران همراه با بازار آتی با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

12 جلسه 3 ساعته 
جمعا 36 ساعت

پشتیبانی قوی 

آموزش بورس همراه با معاملات انلاین سرکلاس

تاریخ شروع 
1 بهمن 1401

تطابق مباحث آموزشی با استراتژی سودآور اساتید

بورس چیست؟

کلمه بورس در دنیای عمومی و زندگی روزمره ایرانیان به مکانی یا محله ای اطلاق میگردد که از یک صنعت محصولات متنوعی را میتوان یافت و بنا به سلیقه و بودجه مورد نظر بهترین خرید و فروش را انجام داد. مثل بورس لوازم خانگی یا بورس لوازم یدکی اتومبیل یا بورس لوازم التحریر و غیره که در دوره آموزش بورس به تمامی موارد پرداخته خواهد شد.

در دنیای بورس نیز تقریبا همین معنا اما با موضوعی دیگر صادق است. به عبارتی بورس مکانی مجازی است که در آن موضوعات مختلفی ارائه میگردد که باز هم بر اساس سلیقه و بودجه میتوان مبادرت به خرید و فروش و کسب درآمد کرد.

در دنیای بورس موضوعات مختلفی از قبیل سهام شرکت ها – کالاهای متنوع– انرژی – قراردادهای مختلف – ارزهای مختلف– فلزات گران قیمت و ….. ارائه میگردد. در واقع دنیای بورس دنیایی است که میتوان در آن با سرمایه های مختلف ( از ۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا هزاران میلیارد ریال ) وارد بازار شده و از آن کسب سود نمود.

نحوه برگزاری دوره آموزشی بورس مجموعه آسا :

دوره آموزش بورس مجموعه بورس آسا به دو روش انجام میشود:

1- ثبت نام در دوره آموزش حضوری بازار بورس : در این دوره اموزشی کلیه مهارت جویان بمنظور شرکت در دوره اموزش حضوری بازار بورس میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری بورس تنها در محل مراکز بورس آسا تشکیل میشود.

2- ثبت نام در دوره آموزش آنلاین بازار بورس : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه مهارت جویان بمنظور شرکت در کلاس اموزش مجازی بازار بورس میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین به واسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره اموزشی بازار بورس میتوانند از طریق همین سامانه بصورت آنلاین نسبت به رزرو و ثبت نام کلاس اموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

از طریق گزینه های آموزش حضوری و آموزش آنلاین میتوانید نسبت به ثبت نام کلاس پیشرفته آموزش بورس اقدام نمائید

برای ورد به این بازار بورس چه باید کرد ؟

دنیای بورس تنها بر پایه علم و دانش بورسی استوار است . دانشی که طی آموزش دوره های متنوع و برپایه تکنیک های بورسی استوار است. آموزش های بورس تنها راه رسیدن به سودهایی است که حتی فکرش هم انسان را به ذوق می آورد.

تحلیل های گوناگون از قبیل تحلیل تکنیکال – تحلیل بنیادی – پرایس اکشن – کندل استیک و راههای دیگر تنها راهی هستند که میتوانید در بورس فعالیت کرده و از مزایای بسیار آن لذت ببرید.

درمجموعه « آسا بورس » میتوانید به تمامی این روش ها از طریق آموزش دوره های مختلف دست یابید. در مجموعه « آسا بورس » آموزش های تحلیل تکنیکال از مبتدی تا عالی – آموزش تحلیل های بنیادی از مبتدی تا عالی – آموزش تحلیل و معامله گری در بازارهای سرمایه و در بازارهای ارزی معروف به فارکس – آموزش روانشناسی بازار – دوره های آموزش آشنایی کامل با بازارهای سرمایه در بازارهای مالی داخلی و خارجی ( بین المللی ) ارائه میگردد.

متقاضیان میتوانند با توجه به شخصیت و انتظار خود از بکارگیریر و ورود به بازارهای سرمایه و بورس های مختلف از این دوره های متنوع استفاده کرده و با یادگیری این دوره ها به اهداف خود برسند.

ما در « آسا بورس » تنها علم بورس را آموزش نمیدهیم. زیرا تنها دانستن این علم برای استفاده از مزایای این بازار کافی نیست بلکه باید تریدر شد.

مشخصات کلی دنیای بورس چیست ؟

این بازار دارای مشخصات منحصر به فردی است که میتوان به برخی از آنها را بشرح ذیل اشاره کرد :

 1. با هر میزان سرمایه ای میتوان وارد این دنیا شد!!!
 2. محدودیت زمانی و مکانی ندارد. میتوانید در سفر – در خانه – در اداره یا شرکت – داخل هواپیما و قطار – کنار ساحل – درحال ماهی گیری و …. به کسب سود خود مبادرت کنید!!!
 3. حداقل امکانات برای انجام فعالیت کافیست !!!! یک گوشی موبایل هوشمند یا یک تبلت یا یک لب تاب کافیست!!!
 4. محدودیت سنی ندارد!!!
 5. نقد شوندگی بسیار بالای سرمایه!!! ما در بورس چک برگشتی نداریم!!!
 6. خود اشتغالی و کار آفرینی.
 7. ورود به مجموعه های بسیار ثروتمند و سرمایه دار و بکار گیری آن سرمایه ها در راه سودآوری.
 8. مهاجرت به سایر کشورها و تشکیل زندگی هایی که در رویاهای ماست!!!

و خیلی امکانات دیگرکه در این مقوله نمی گنجد!!!!!

این دنیا بسیار جذاب است. مگه نه؟؟؟!!!!!

سوالات متدوال دوره آموزش بورس :

 یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره حضوری آموزش بورس این است که مهارت جویان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح در کنار استاد به پایان می‌رسانند، در نتیجه این دوره نتیجه سالیان زحمت استاید بورس آسا برای آموزش صفر تا صد استراتژی سودآور در بازار است

 پشتیبانی آموزشگاه بورس آسا شامل پشتیبانی حین دوره آموزش فارکس به صورت حل تمارین و تست های مهارت سنجی و تعیین سطح است و بعد از گذراندن دوره آموزشی پشتیبانی شامل پشتیبانی فنی ، پشتیبانی رفع اشکال ، پشتیبانی معامله گری و کلاس های معامله گری رایگان ظرف ۳ ماه میباشد.

 با توجه به وجود دور های آموزشی متعدد در دوره آموزش بورس هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره مسئول آموزش مطالب تخصصی خود است که این امکان را برای مهارت جویان فراهم می‌کند تا با بروز هر اشکالی بتواند با اساتید و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند. که تمامی اساتید داری مدرک های معتبر معامله گری در سطح جهان هستند.

 خیر آموزش های دوره آموزش بورس اسا فقط محدود به کلاس های حضوری نیست و تمام مهارت جویان میتوانند بعد ازکلاس و حتی در فاصله های بین کلاس تمام سوالاتشون رو با اساتید و پشتیبان مطرح کنند

 بله خلاصه آموزش بین کلاس های آموزشی به صورت فایل PDF برای تمام مهارت جویان ارسال میشود.

 شرکت در دوره آموزش بورس و مجموعه بورس آسا این فرصت رو به شما مهارت جویان عزیز میدهد که هرهفته کلاس های رفع اشکال به صورت رایگان برگزار شود.

 خیر هیچکدام از دوره های بورس و فارکس مجموعه بورس آسا مستلزم پیش نیاز نیست و میتوانید بدون پیش نیاز علمی در دوره آموزش بورس شرکت کنید.

 خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره آموزش بورس آسا میباشد و مهارت جویان با گذراندن این دوره آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

تفاوت دوره آموزش بورس آسا با دوره های اعم از :

 1. شیوه تدریس به سبک جدید بازار مالی که براساس شناسایی سفارشات عرضه و تقاضا و سفارشات بانک ها و غول های بازار هست تدوین شده
 2. اساتید مجموعه آموزشی بورس آسا با تجربه طولانی خود در عرصه بازارهای مالی تمام تجریبات خود را بدون هیچ کم و کاستی در اختیار مهارت جویان عزیز قرار میدهد
 3. استراتژی های معاملاتی سودآور که مجموعه بورس آسا آموزش میدهد دقیقا همان استراتژی هایی است که خود استاید مجموعه بورس آسا چندین سال روی آن زحمت کشیده و معامله میکنند.
 4. هدف مجموعه بورس آسا که رساندن معامله گران و مهارت جویان خود به درامد ثابت و سود مستمر است
 5. پشتیبانی مجموعه بورس آسا که در اسرع وقت نیاز تمام مهارت جویان خود را برطرف میکند

 مدت زمان برگزاری دوره آموزشی بورس ۶۰ ساعت است که کامل ترین آموزش بورس در سطح کشور است

 بله برای مهارت جویانی که از شهرستان ثبت نام میکنند کلاس های فشرده ۶ روزه برگزار میشود

 توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو دوره های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان لغو و عودت مبلغ وجود ندارد .

 بله مدارک معتبر داخلی و بین المللی از طرف مجموعه بورس آسا اعطا میگردد

 برای ثبت نام و رزرو دوره آموزشی بورس مرکز با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه بورس آسا تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت ۲۰ روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده . کد رهگیری دریافت نمایید .

 بله ، آغاز دوره آموزش بورس در تمامی رشته ها در شیفت بعد از ظهر برگزار میشود لذا مهارت جویان شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در دوره آموزشی بورس اقدام نمایند .

 سوال مهمی است، برای پاسخ به آن باید به نظرات دانشجویان آکادمی و کارنامه معاملاتی دانشجویانی که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده‌اند و با گذراندن دوره‌های اختصاصی آموزشگاه بورس آسا، به همراه بهره‌گیری از تمرینات هوشمند ایجاد شده برای کارگاه‌ها در بستر سیستم آموزشی نوین که براساس شناسایی سفارشات بزرگ است به درامد ثابت و سوددهی مستمر رسیده اند

 بله ورود به بورس و آموزش بورس هیچ محدوددیت سنی ای ندارد و همه میتوانند در دوره های آموزش بورس شرکت کنند و از خدمات آموزشگاه بورس آسا بهره ببرند

 بله در دوره فارکس و بعد از رسیدن بهش بله در دوره آموزش بورس و بعد از رسیدن به استراتژی خرید و فروش بورس با رعایت مدیریت سرمایه و نکات معامله گری با مبلغ کم میتوانید زیر نظر اساتید خرید و فروش سهام بورس انجام دهید. استراتژی خرید و فروش در فارکس با رعایت مدیریت سرمایه و نکات معامله گری با مبلغ کم میتوانید زیر نظر اساتید به معاملات بازارهای بپردازید

 معامله گری و سرمایه گذاری یک شغل پردرآمد در تمام نقاط دنیا محسوب میشود که مجموعه بورس آسا با استراتژی های منحصر بفرد خود توانسته در تمامی بازارهای مالی مهارت جویان خود را به درآمد ثابت و مستمر برساند تا معامله گری بعنوان آسان ترین شغل دنیا بین مهارت جویان شناخته شود.

 بله شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش بورس ظرف مدت یک هفته تمام مباحث بورس رو به صورت فشرده آموزش ببینید

سرفصل های دوره آموزش بورس :

 • آموزش مقدمات بورس
 • آشنایی با بازار بورس ایران
 • تاریخچه بورس ایران
 • آموزش ورود به بازار بورس ایران
 • آموزش انواع بورس در ایران
 • انواع روش های سرمایه گذاری در بازار بورس
 • تفاوت صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان
 • آموزش اخذ کد بورسی و انتخاب کارگزاری مناسب
 • آموزش انواع بازارهای فعال در بورس، و تفاوت آنها
 • آشنایی با سایت مديريت فناوري بورس تهرانTSETMC
 • آموزش سایت های پرکاربرد بورس
 • نصب و آموزش نرم افزارهای مورد نیاز
 • پرسش و پاسخ
 • آموزش تابلو خوانی در بورس
 • آموزش مباحث ابتدایی تابلو خوانی
 • انواع شاخص در بورس اوراق بهادار  تهران و فرابورس ایران
 • تفاوت شاخص کل و هم وزن
 • آموزش اصطلاحات قیمت پایانی، صف خرید و صف فروش ، تعداد معاملات ، حجم معاملات ، گروه و سرگروه در صنعت ، حجم مبنا ، میانگین معاملات ، سهام شناو، حقیقی و حقوقی ، ESP ، DPS ، P/E و….
 • آموزش عرضه و تقاضاوشناخت تغییرات قیمت، تشخیص برتری خریدار و فروشنده
 • شناخت بازیگردان های حقیقی و حقوقی، ورود و خروج پول هوشمند
 • راهکار خرید از صف فروش
 • معاملات کد به کد و بلوکی و انواع تاثیر آن در قیمت
 • آَشنایی با عرضه اولیه
 • آشنایی با الگوهای شمعی ژاپنی
 • فیلترنویسی و کاربرد آن در بورس
 • تکنیک های تابلو خوانی براساس روانشناسی بازار
 • آموزش سایت کدال Codal.ir
 • آموزش مقدمات تحلیل بنیادی (Fundamental)
 • آموزش نرم افزار رهاورد نوین ، نرم افزار مفید تریدر ، رهاورد ۳۶۵
 • پرسش و پاسخ
 • آموزش پایه تحلیل بنیادی
 • اصول تحلیل بنیادی (Fundamental)
 • عرضه اولیه و پذیره نویسی
 • طریقه استفاده ازسایت کدال
 • سال مالی شرکت‌ها
 • شناخت و تحلیل صورت‌های مالی شرکت‌ها
 • صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای (۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه) و سالانه
 • صورت سود و زیان شرکت ها
 • درآمدها، هزینه‌ها، مالیات و سود و زیان عملیاتی و غیرعملیاتی
 • مقدار سود و زیان خالص
 • آموزش EPS تحلیلی TTM شرکت ها
 • بررسی شرکت‌های زیرمجموعه‌ی شرکت اصلی
 • صورت مالی تلفیقی
 • ترازنامه
 • جمع حقوق صاحبان سهام
 • مقدار سود و زیان انباشته
 • گزارشات فعالیت‌های ماهانه
 • مقدار تولید و فروش، نرخ فروش و جمع کل مبلغ فروش
 • شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بورس
 • صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام، مختلط و درآمد ثابت
 • ارزش‌گذاری شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری
 • پرسش و پاسخ
 • پایه تحلیل تکنیکال
 • تعریف نقاط پیوت / پیوت ماژور / پیوت مینور
 • مشخص کردن پیووت های ماژور با استفاده از ابزار
 • مقدمه شکست
 • انواع شکست
 • شرایط شکست
 • پولبک
 • انواع پولبک
 • انواع ورود به بازار براساس شکست
 • هدف گذاری براساس شکست
 • نکات معامله گری بورس آسا برای استراتژی شکست
 • تعریف خط روند
 • اعتبار خط روند
 • انواع معامله با خط روند
 • کانال در تحلیل تکنیکال
 • شرایط معامله با کانال ها
 • تناسب امواج
 • مرور جلسات گذشته و رفع اشکال
 • معاملات آنلاین
 • آموزش مقدمات تحلیل تکنیکال
 • تعریف تحلیل تکنیکال
 • اهمیت داشتن دیتای صحیح و سالم در تحلیل تکنیکال
 • مواد خام در تحلیل تکنیکال
 • تحلیل تکنیکال
 • مزایا و معایت تحلیل تکنیکال
 • معرفی نرم افزارهای تحلیل تکنیکال
 • مبانی ترسیم نمودار
 • انواع قیمت
 • انواع نمودار (خطی، میله ای، کندل استیک)
 • تفسیر اجمالی انواع کندل ها
 • نمودار حسابی و نمودار لگاریتمی
 • تایم فریم چیست؟
 • انواع تایم فریم
 • انواع معامله گران در بورس
 • خرید، فروش، سهامداری، نظاره کردن
 • تعریف روند
 • انواع روند در تحلیل تکنیکال
 • حمایت و مقاومت در نمودار
 • انواع حمایت و مقاومت در چارت
 • انواع سطوح حمایتی و مقاومتی  استاتیک و داینامیک
 • مقاومت تاریخی
 • حمایت و مقاومت روانی اعداد رند
 • حمایت و مقاومت اصلی ماژور و فرعی مینور
 • محدوده‌ی حمایتی و مقاومتی
 • تبدیل حمایت به مقاومت
 • مرورجلسات گذشته و رفع اشکال
 • پایه تحلیل تکنیکال
 • تعریف نقاط پیوت / پیوت ماژور / پیوت مینور
 • مشخص کردن پیووت های ماژور با استفاده از ابزار
 • مقدمه شکست
 • انواع شکست
 • شرایط شکست
 • پولبک
 • انواع پولبک
 • انواع ورود در سهام براساس شکست
 • هدف گذاری براساس شکست
 • نکات معامله گری بورس آسا برای استراتژی شکست
 • تعریف خط روند
 • اعتبار خط روند
 • انواع معامله با خط روند
 • کانال در تحلیل تکنیکال
 • شرایط معامله با کانال ها
 • تناسب امواج
 • مرور جلسات گذشته و رفع اشکال
 • مقدمه ای بر پرایس اکشن
 • پرایس اکشن چیست؟
 • ابزار پرایس اکشن
 • انواع پرایس اکشن
 • انواع روند در پرایس اکشن
 • محدوده های کلیدی در پرایس اکشن
 • روش معامله با کندل های سفارش گیری
 • انواع کندل مارکت
 • روش تشخیص کندل سفارش گذاری مارکت
 • مولتی تایم فریم
 • ماهیت تایم فریم ها
 • معامله با تایم های چندگانه
 • روش معامله با کندل سفارش گذاری مارکت و تایم های چندگانه
 • بررسی شکست های جعلی
 • بررسی شکست های صحیح
 • مثال های عملی
 • سطوح کلیدی بازار
 • روش معاملات با سطوح کلیدی
 • انواع سفارشات در نرم افزار
 • ورود لحظه ای
 • ورود با سفارش گذاری
 • بررسی سه روش ورود بر اساس پرایس اکشن
 • روش تقسیم حجم معامله بعد از ورود به دوروش
 • روش معاملاتی کم کردن حجم در بازار لایو
 • حد ضرر و حد سود بر اساس پرایس اکشن
 • معرفی و کارکرد تریلینگ استاپ Trailing Stop
 • معاملات آنلاین
 • واگرایی ها
 • آشنایی با واگرایی ها
 • واگرایی معمولی RD
 • واگرایی مخفی HD
 • مثال های واگرایی
 • کاربرد واگرایی
 • تمرین و مرور جلسات گذشته
 • آموزش کندل استیک
 • کندل ماروبوزو Marubozu
 • کندل دوجی Doji
 • کندل اسپینینگ Spining
 • کندل ابر سیاه Dark cloud
 • کندل نافذ
 • کندل پوشال Engulf
 • کندل ستاره دنباله دار Shooting Star
 • کندل چکش Hammer
 • کندل چکش برعکس Inverted Hammer
 • کندل مادر و فرزند Harami
 • کندل ستاره صبحگاهی Evening Star
 • کندل ستاره عصرگاهی Morning Star
 • دوجی سنجاقک Dragon Fly
 • دوجی سنگ‌قبرGrave Stone
 • الگوی دار آویز  Hanging Man
 • الگوی سه کلاغ‌ سیاهThree Black Crows
 • الگوی سه سرباز سفید Three White Soldiers
 • کندل پینوکبو Pinbar
 • مثال و تمرین
 • فیبوناچی و پرایس اکشن
 • آشنایی با فیبوناجی
 • کاربرد فیبوناچی
 • اعداد طلایی فیبوناچی
 • اعداد خاموش فیبوناچی
 • فیبوناچی اصلاحی Retracment
 • فیبوناچی خارجی Extention
 • فیبوناچی بسط Expantion
 • فیبوناچی پروجکشن Projection
 • فیبوناچی زمان Time Zone
 • فیبو فن Fibo Faش
 • آموزش فیبوناچی
 • آشنایی با فیبوناجی
 • کاربرد فیبوناچی
 • اعداد طلایی فیبوناچی
 • اعداد خاموش فیبوناچی
 • فیبوناچی اصلاحی Retracment
 • فیبوناچی خارجی Extention
 • فیبوناچی بسط Expantion
 • فیبوناچی پروجکشن Projection
 • فیبوناچی زمان Time Zone
 • فیبو فن Fibo Fan
 • استراتژی های فیبوناچی
 • تمرین و پرسش و پاسخ
 • n
 • استراتژی های فیبوناچی
 • ترکیب فیبوناچی با پرایس اکشن
 • فیبوناچی و تشخیص سفارشات بانک ها
 • رفع اشکال و مرور جلسات گذشته
 • مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار
 • مدیریت ریسک به ریوارد
 • مدیریت سرمایه
 • مدیریت معاملات باز
 • مدیریت خویشتن
 • مثالی از رعایت نکردن مدیریت سرمایه
 • معرفی جدول ریسک و جبران
 • تعریف حد سود و حد ضرر
 • آزمون سکه
 • نسبت R/R چیست؟
 • یافتن حجم مناسب برای یک ریسک مناسب
 • دلتای ریسک
 • قوانین خروج با حد ضرر
 • افزایش و کاهش حجم معاملات
 • آموزش ساخت چک لیست
 • روانشناسی معامله گری
 • پشتن پرده بازار فارکس
 • قانون ۷ درصد در فارکس
 • روش های ضرر نکردن در بازار فارکس
 • روش ساخت استراتژی شخصی در بازار فارکس
 • روش سودآوری در بازار فارکس
 • تاثیر سود مرکب در بازار فارکس
 • قانون پارتو در مدیریت سرمایه
 • آشنایی با امواج الیوت
 • آشنایی با بازار جهانی
 • آشنایی با بازار آتی
 • رفع اشکال و حل تمارین
 • بازارآتی
 • عملکرد بازار آتی زعفران زیره و پسته
 • فروش زعفران بدون داشتن زعفران
 • استراتژی های سودآور
 • آشنایی با پوشش ریسک
 • آموزش آربیتراژ
 • آموزش نوسانگیری
 • کار با پلت‌فرم معاملاتی بازار آتی
 • نحوه محاسبه میزان اهرم
 • کال مارجین و شرایط آن و جلوگیری از آن
 • بازار جبرانی
 • سیستم عرضه و تقاضا
 • سایت‌های مورد نیاز
 • روش‌های درخواست وجه
 • محاسبات مربوط به تسویه روزانه
 • مدیریت سرمایه و رمانشناسی بازار
 • مدیریت سرمایه
 • مدیریت ریسک
 • مدیریت پوزیشن
 • مدیریت خویشتن
 • سبدگردانی
 • مدیریت پورتفلیو
 • حل مسائل مروبط به مدیریت سرمایه
 • استراتژی معاملاتی خرید در میانه‌ی روند صعودی، پس از شکست مقاومت و در سقف
 • حد سود و حد ضرر
  • جبران ضرر
  • خرید و فروش پلکانی
 • تکنیک نوسان‌گیری
 • ریسک و بازدهی
 • تابلو خوانی و نکات معاملاتی بازار
  • تشخیص قبل صف شدن
 • روان‌شناسی و رفتار شناسی بازار
  • الگوی ساعت و تیک
  • سود در بازار منفی
  • سود در شاخص منفی
  • ضریب بتا

ویژگی های دوره آموزش بورس :

اهداف دوره آموزش بورس :

ادامه فرآیند ثبت نام :

از طریق گزینه های آموزش حضوری و آموزش آنلاین میتوانید نسبت به ثبت نام کلاس پیشرفته آموزش بورس اقدام نمائید

دوره های آموزشی مرتبط :

مقالات آموزشی مرتبط :

31 کامنت ها


لیلا مستوفی
فوریه 18, 2021 در 1:04 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . آموزش تحلیل تکنیکال و آموزش مبانی بورس و بینادی برای کسب درآمد و گرفتن سود متوالی و مستمر بسنده میکنه؟


  مدیر سایت
  فوریه 18, 2021 در 3:03 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود فراوان
  تحلیل تکنیکال علمی است که برای هر بازاری جواب گو است و همچنین دوره تحلیل تکنیکال مجموعه آسا با آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته و جدید راه سود گرفتن مستمر و زیاد را در هر بازاری برای معامله گران فراهم کرده است
  دوره تحلیل تکتیکال مجموعه آسا نتیجه سال ها تجربه و تحقیق در زمینه تحلیل تکنیکال و همکاری با شرکت های آلمانی در زمینه آموزش تحلیل تکنیکال طراحی و گرد آوری شده است.
  آموزش بورس و مبانی بورس که در برای بازار بورس اوراق بهادار و هم برای بازار آتی طراحی شده و آموزش داده میشود.
  ویژگی دوره بورس مجموعه آسا یادگیری همزمان چند بازار باهم است که به منطور گرفتن سود بیشتر درکمترین زمان در بازار بورس ایران طراحی شده تا هم معامله گران سود بگیرند و هم از ارزش پولشون محافظت کنند.

سامان کوکبی
فوریه 18, 2021 در 8:48 ب.ظ
پاسخ دهید

آیا دوره بورس ایران فقط در تهران برگزارمیشود ؟ ما در شهر دیگری هستیم و قصد یادگیری و آموزش بورس را داریم ؟ آیا مجموعه آسا برنامه ای در این زمینه دارد؟


  مدیر سایت
  فوریه 18, 2021 در 9:37 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  دوره های آموزش بورس ایران مجموعه آسا به صورت آنلاین برای مهارت جویان شهرستان برگزار میشود ولی اگر برای حضور فیزیکی در دوره آموزش بورس ایران تاکید دارید میتوانید به صورت فشرده و در مدت زمان 6 روز و با پشتیبانی کامل در دوره آموزش بورس ایران حضور پیدا کنید.

براتی
فوریه 20, 2021 در 3:49 ب.ظ
پاسخ دهید

در دوره آموزش بورس مجموعه بورس آسا تحلیل بنیادی از چه جایگاه و اهمیتی برخوردار است ؟


  مدیر سایت
  فوریه 20, 2021 در 4:19 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و احترام
  شما با آموزش تحلیل بنیادی یاد میگیرید که سهام مناسب با پتانسیل بالا رو پیدا کنید که امکان رشد بییشتری نسبت به سهم های دیگر دارد و سپس بعد از آموزش تحلیل بنیادی در دوره بورس مجموعه آسا باید با کمک تحلیل تکنکال بتوانید نقطه ورود و خروج مناسب را پیدا کنید و بهترین سرمایه گذاری را داشته باشید در بورس ایران.

مهران
فوریه 20, 2021 در 10:53 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام بنده کارمند هستم و شاغل .میخواستم بدونم آیا با شرکت در دوره آموزش بورس و بازار آتی میتوانم به بورس نگاه شغل دوم داشته باشم وکسب درآمد کنم با کمک دوره آموزش بورس مجموعه شما؟


  مدیر سایت
  فوریه 21, 2021 در 12:08 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  در ابتدا باید بگم ساعات برگزاری دوره بورس و تحلیل تکنیکال مجموعه آسا طوری برنامه ریزی شده که افرادی هم که کارمند و شاغل هستند بتوانند شرکت کنند و همچنین در طول دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال یاد میگیرید که چطوری حتی با داشتن شغل هم در بورس و بازار های مالی به عنوان شغل دوم کسب درآمد داشته باشید.

حسین توفیق
فوریه 21, 2021 در 2:19 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام مدت زیادی است که بنده در بورس و اراق بهادار کار میکنم اما نه تنها سودی نکردم بلکه ضرر هم کردم آیا شرکت در دوره آموش بورس شما میتونه بمن کمک کنه هم سود کنم در بورس هم ضررهای قبلی را جبران کنم؟


  مدیر سایت
  فوریه 22, 2021 در 1:28 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بازار بورس همیشه بالا و پائین خودش را تجربه کرده اما استاید بورس آسا در دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال به شما یاد خواهند داد که چطوری در بازار مثبت بورس و چطوری در بازار منفی بورس به کسب درآمد ثابت برسید و ضررهای گذشته را هم با مدیریت سرمایه جدید در بورس جبران کنید

وراثتی
مارس 2, 2021 در 12:15 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام . شاید خیلی ها تحلیل تکنیکال یا یکسری شرایط تابلوخوانی و خیلی موارد دیگه رو بلد باشند . دوره آموزش بورس مجموعه بورس آسا بجز این موارد نکات جدیدی آموزش میدهد؟


  مدیر سایت
  مارس 2, 2021 در 2:30 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  آموزش تحلیل تکنیکال یا آموزش جامع بورس مجموعه بورس آسا به تمامی نکات ناگفته بورس و حتی آشنایی با تمامی بازارهای مالی بورس که همه آنها پتانسیل درآمد دارند آشنا میکند و آموزش میدهد
  مثل بازار آتی بازار مشتقه بازار اختیار یا آپشن و بازار طلا وسکه که تمامی این موارد در دوره آموزش بورس گنجانده شده

کوروش خاکی
مارس 7, 2021 در 2:46 ب.ظ
پاسخ دهید

دوره بورس شامل چند جلسه و چند ساعت میباشد؟


  مدیر سایت
  مارس 7, 2021 در 2:54 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  مدت زمان برگزاری دوره آموزشی بورس ۶۰ ساعت در 15 جلسه است که کامل ترین آموزش بورس در سطح کشور است که در این کلاس آموزشی علاوه بر مبانی بازار بورس و قوانین آن به آموزش تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی و همچنین به آموزش بازار آتی و بازار اختیار آپشن پرداخته میشود که نشان دهنده این است که علاوه بر آموزش مباحث تحلیلی به آموزش کلیه بازار های قابل معامله در بورس ایران پرداخته میشود

سبزی
مارس 8, 2021 در 2:10 ق.ظ
پاسخ دهید

آیا بازار بورس هنوز هم بازار مناسبی برای سرمایه گذاری است؟


  مدیر سایت
  مارس 8, 2021 در 12:40 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود
  بله بازار بورس یک بازار سرمایه گذاری است نه بازار نوسانی . باید فرهنگ سرمایه گذاری در بازار بورس به عنوان سهامداری جا بیفتد نه فرهنگ نوسان گیری . نوسان گیری برای بازار فارکس مناسب است نه بازار بورس . پس بخاطر تولیدات و تورم و خیلی مسائل دیگه که در آموزشگاه بورس آسا و کلاس بورس آموزش داده خواهد شد.

نوامبر 15, 2021 در 2:44 ق.ظ
پاسخ دهید

ایا بورس ایران روزی محل مناسبی برای سرمایه گذاری میشه دوباره؟


  مدیر سایت
  نوامبر 15, 2021 در 2:49 ق.ظ
  پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  بله قطعا بورس همیشه جای مناسبی برای سرمایه گذاری است . درسته مدتی شرایط مناسب نیست ولی باید به دید بلند مدت به بازار ارزشمند بورس نگاه کرد حتی تو بازار منفی هم میشه با اموزش های احتصاصی سودهی خوبی گرفت

عسل احمدی
ژوئن 8, 2022 در 4:24 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من دو سال پیش دوره بورس توی آمزشگاه شما گذروندم اون زمان بخاطر کرونا کلاسها انلاین بود .در حال حاضر دوره حضوری هم دارید ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 8, 2022 در 4:59 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام
  بله یه زمانی بخاطر شرایط همه گیری کرونا کلاس ها فقط بصورت انلاین برگزار میشد اما الان بخاطر برطرف شدن مشکلات کرونا میتوانید در کلاس های حضوری بورس ما هم شرکت کنید

عباسی
ژوئن 22, 2022 در 9:54 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من سال 97 دوره بورس و آتی را در اموزشگاه بورس آسا گذروندم و واقعا مدیون اساتید هستم عالی هستید عالی اگر دوره فارکس هم سرفصلها به خوبی بورس باشه میخوام دوره فارکس شرکت کنم چون جابجا شدید میشه راهنمایی کنید برای ثبت نام


  مدیر سایت
  ژوئن 22, 2022 در 12:22 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام سپاسپگزارم از شما اقای عباسی عزیز
  برای ثبت نام در کلاس های فارکس یا از طریق تماس تلفنی در اموزشگاه یا از طریق قسمت ثبت نام دوره حضوری فارکس یا قسمت ثبت نام دوره انلاین فارکس اقدام نمایید

بخشایش مهر
ژوئن 22, 2022 در 2:51 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام من آموزش بازار آتی را در آموزشگاه بورس اسا گذروندم فوق العاده هستید ممنون از زحماتتون و با جرات میگم بهترین آموزشگاه بورس هستید


عطیه
ژوئن 25, 2022 در 11:22 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام من قبلا آتی سکه کار میکردم و دیگه آتی زعفران و آتی پسته کار نکردم بازارهاشون شبیه هم هست ؟


  مدیر سایت
  ژوئن 25, 2022 در 6:00 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام بله دقیقا عین هم دیگه هستن و قفط دارایی مورد نظری که معامله میکنید متفاوت است ولی قوانین و سبک ترید و روزهای ترید اتی زعفران مانند اتی سکه هست

سیامک
ژوئن 27, 2022 در 4:38 ب.ظ
پاسخ دهید

ایا کلاسهای بورس اموزشگاه بورس اسا فقط تئوری برگزار میشه ؟


  مدیر سایت
  جولای 4, 2022 در 3:26 ب.ظ
  پاسخ دهید

  خیر هیچکدوم از دورهای اموزشی اموزشگاه بورس اسا بصورت تئوری نیست چون بازاراهای مالی تئوری نیستند و قطعا کارهای عملی و ترید لایو در بازار هنگام کلاس داریم

حمیدی
جولای 2, 2022 در 2:31 ب.ظ
پاسخ دهید

سلام در مورد بورس و شاخص بورس تحلیل نمیزارید


  مدیر سایت
  جولای 3, 2022 در 2:21 ب.ظ
  پاسخ دهید

  سلام و درود از ماه اینده حتما تحلیل های بورسی و بازار جهانی به سایت اضافه خواهد شد سپاسگزارم ازشما

آیدا
جولای 6, 2022 در 11:33 ق.ظ
پاسخ دهید

سلام پشتیبانی دوره بورس اموزشگاه بورس آسا تا چه زمانی است ؟


  مدیر سایت
  جولای 11, 2022 در 1:52 ب.ظ
  پاسخ دهید

  پشتیبانی آموزشی بورس اسا تا 6 ماه ادامه دارد ولی پشتیبانی معاملاتی بورس اسا تا زمانی که دانشپذیران با همکاری دارند ادامه خواهد داشت

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *